NUK Лента за Цуцла со Фигура 2021
 • NUK Лента за Цуцла со Фигура 2021
 • NUK Лента за Цуцла со Фигура 2021
 • NUK Лента за Цуцла со Фигура 2021
 • NUK Лента за Цуцла со Фигура 2021
 • NUK Лента за Цуцла со Фигура 2021
 • NUK Лента за Цуцла со Фигура 2021
 • NUK Лента за Цуцла со Фигура 2021
 • NUK Лента за Цуцла со Фигура 2021
 • NUK Лента за Цуцла со Фигура 2021
 • NUK Лента за Цуцла со Фигура 2021
 • NUK Лента за Цуцла со Фигура 2021
 • NUK Лента за Цуцла со Фигура 2021
 • NUK Лента за Цуцла со Фигура 2021

NUK Лента за Цуцла со Фигура 2021

389 ден.
Производител: NUK Germany
Шифра на производ: 10256488
Достапност: На залиха
Количина:

Расположливи опции

* NUK slika:

NUK Лента за Цуцла со Фигура 2021

 • Лента за цуцла наменета за сите видови на цуцли со и без прстен. 
 • Еластичен силиконски прстен со можност за монтажа на цуцли со и без прстен.
 • Едноставен систем со штипка за лесно ракување само со една рака. 
 • Копчето е направено од високо-квалитетен материјал - тритан.
 • Лентата е направена од цврст и еластичен  материјал.
 • Модерен, атрактивен дизајн и дезени со прекрасни фигури.

 


Општо е познато колку е значајно цицањето за развојот на бебињата, но знаеме и дека цуцлите лажалки им пружаат многу задоволство и забава на бебињата. Ланчињата и лентите за цуцла се најдобар начин цуцлите лажалки да не се изгубаат и секогаш да бидат таму каде што им е местото - кај бебињата. NUK лентата за цуцла има практична закачка која овозможува нејзино лесно поставување на облеката. На страната на цуцлата ланчето има голем силиконски прстен за закачување за цуцлата.

Повеќе за лентата за цуцла на YouTube линкот подолу:

https://youtu.be/U-PJFKluk_k

 

General
Brand NUK - Germany
Kategorija Акцесори за Лажалки Цуцли
Vozrast 0+ mes.
Sodrzina лента за цуцла

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Baby Centar © 2021. UKION SHOPS
NUK Germany NUK Лента за Цуцла со Фигура 2021 NUK Лента за Цуцла со Фигура 2021 Лента за цуцла наменета за сите видови на цуцли со и без прстен.  Еластичен силиконски прстен со можност за монтажа на цуцли со и без прстен. Едноставен систем со штипка за лесно ракување само со една рака.  Копчето е направено од високо-квалитетен материјал - тритан. Лентата е направена од цврст и еластичен  материјал. Модерен, атрактивен дизајн и.. Category: Product #: 10256488 Regular price: 389 ден. 389 Available from: Euroalba dooel