Категории
NUK Ланче за Цуцла со Фигура
 • NUK Ланче за Цуцла со Фигура
 • NUK Ланче за Цуцла со Фигура
 • NUK Ланче за Цуцла со Фигура
 • NUK Ланче за Цуцла со Фигура
 • NUK Ланче за Цуцла со Фигура
 • NUK Ланче за Цуцла со Фигура
 • NUK Ланче за Цуцла со Фигура

NUK Ланче за Цуцла со Фигура

479 ден.
Производител: NUK Germany
Шифра на производ: 10256509
Достапност: На залиха
Количина:

Расположливи опции

* Боја - лик:

NUK Ланче за Цуцла  со Фигура

 • Иновативна, практична закачка, лесна за поставување и одстранување од облеката на бебето.
 • Голема закачка со механизам за затворање за лесно и сигурно поставување на цуцлата.
 • Направено од високо-квалитетен, некршлив материјал.
 • Закачката (делот кој оди на облеката) не содржи никел.
 • Модерни, атрактивни фигури

 


Општо е познато колку е значајно цицањето за развојот на бебињата, но знаеме и дека цуцлите лажалки им пружаат многу задоволство и забава на бебињата. Ланчињата и лентите за цуцла се најдобар начин цуцлите лажалки да не се изгубаат и секогаш да бидат таму каде што им е местото - кај бебињата. NUK ланчето за цуцла има практична закачка која овозможува негово лесно поставување на облеката. На страната на цуцлата ланчето има голем механизам за закачување за цуцлата.

 

General
Brand NUK - Germany
Kategorija Акцесори за Лажалки Цуцли
Vozrast 0+ mes.
Sodrzina Ланче за цуцла со фигура

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Baby Centar © 2024. UKION SHOPS
NUK Germany NUK Ланче за Цуцла со Фигура NUK Ланче за Цуцла  со Фигура Иновативна, практична закачка, лесна за поставување и одстранување од облеката на бебето. Голема закачка со механизам за затворање за лесно и сигурно поставување на цуцлата. Направено од високо-квалитетен, некршлив материјал. Закачката (делот кој оди на облеката) не содржи никел. Модерни, атрактивни фигури   Општо е познато колку е значајно циц.. Category: Product #: 10256509 Regular price: 479 ден. 479 Available from: Euroalba dooel