Clementoni Clemmy Baby "Интерактивен Зајак - Лило" (10+ мес.)
  • Clementoni Clemmy Baby "Интерактивен Зајак - Лило" (10+ мес.)
  • Clementoni Clemmy Baby "Интерактивен Зајак - Лило" (10+ мес.)
  • Clementoni Clemmy Baby "Интерактивен Зајак - Лило" (10+ мес.)

Clementoni Clemmy Baby "Интерактивен Зајак - Лило" (10+ мес.)

1.590 ден.
Производител: Clementoni Italy
Шифра на производ: 61769
Достапност: На залиха
Количина:

Clementoni Clemmy Baby "Интерактивен Зајак - Лило" (10+ мес.)

  • Прекрасен мек и сладок зајко кој веднаш ќе стане најдобар пријател на вашето дете
  • Лило е мека интеркативна играчка со која децата можат да учат бројки, букви, зворови и звуци на животни со помош на допиирање на сликичките на шепите.
  • Принесете го морковот блиску до Лило и тој ќе испушта звуци како да јаде попратено со мелодии и звучни ефекти.
  • Ова играчка има позитивно влијание на емоционалниот развој, перцепцијата - визуелна и аудитивна.
  • Димензии - 16 х 26 х 32 цм.

You Tube - https://youtu.be/MsxkBNP_ayE

General
Brand Clementoni
Kategorija Clemmy Baby
Vozrast 10+ meseci
Sodrzina Clementoni interaktiven zajak Lilo
Dimenzii 16*26*32 cm

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Baby Centar © 2021. UKION SHOPS
Clementoni Italy Clementoni Clemmy Baby "Интерактивен Зајак - Лило" (10+ мес.) Clementoni Clemmy Baby "Интерактивен Зајак - Лило" (10+ мес.) Прекрасен мек и сладок зајко кој веднаш ќе стане најдобар пријател на вашето дете Лило е мека интеркативна играчка со која децата можат да учат бројки, букви, зворови и звуци на животни со помош на допиирање на сликичките на шепите. Принесете го морковот блиску до Лило и тој ќе испушта звуци како да јаде попратено со мелодии.. Category: Product #: 61769 Regular price: 1.590 ден. 1.590 Available from: Euroalba dooel