Категории
ABC Design Торба За Пелени "COURIER"
 • ABC Design Торба За Пелени "COURIER"
 • ABC Design Торба За Пелени "COURIER"
 • ABC Design Торба За Пелени "COURIER"
 • ABC Design Торба За Пелени "COURIER"
 • ABC Design Торба За Пелени "COURIER"
 • ABC Design Торба За Пелени "COURIER"
 • ABC Design Торба За Пелени "COURIER"
 • ABC Design Торба За Пелени "COURIER"
 • ABC Design Торба За Пелени "COURIER"
 • ABC Design Торба За Пелени "COURIER"
 • ABC Design Торба За Пелени "COURIER"
 • ABC Design Торба За Пелени "COURIER"

ABC Design Торба За Пелени "COURIER"

3.590 ден.1.690 ден.
Производител: ABC Design - Germany
Шифра на производ: 91175501 - 503 - 504 - 507 - 514 - 517 - 602
Достапност: На залиха
Количина:

Расположливи опции

* ABC Design:

ABC Design Торба За Пелени "COURIER"

 • Модерно дизајнирана торба за пелени, од која мајките тешко ќе можат да се одвојат во секојдневните активности надвор од домот.
 • Со еден голем и два помали џеба за скадирање одвоени со патент. 
 • Со посебни поделоци за беби шишенца.
 • Со мал несесер за цуцли и поголем за нечисти пелени или за друга намена по потреба
 • Дополнителен простор во џебот со патент на надворешната страна на торбата.
 • Во дното на торбата се наоѓа подлога за повивање 52*33цм.
 • Изработена од високо-квалитетен, водоотпорен материјал.
 • Прерамка за носење на торбата, прилагодива по должина и меко поставена.
 • Димензии - 16*40*32цм.

 

 

General
Brand ABC Design - Germany
Kategorija Беби Додатоци за колички.
Vozrast 0+ месеци
Sodrzina Беби торба за пелени.
Dimenzii .Димензии - 16*40*32цм.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Baby Centar © 2024. UKION SHOPS
ABC Design - Germany ABC Design Торба За Пелени "COURIER" ABC Design Торба За Пелени "COURIER" Модерно дизајнирана торба за пелени, од која мајките тешко ќе можат да се одвојат во секојдневните активности надвор од домот. Со еден голем и два помали џеба за скадирање одвоени со патент.  Со посебни поделоци за беби шишенца. Со мал несесер за цуцли и поголем за нечисти пелени или за друга намена по потреба Дополнителен простор во џебот со пате.. Category: Product #: 91175501 - 503 - 504 - 507 - 514 - 517 - 602 Regular price: 1.690 ден. 1.690 Available from: Euroalba dooel