ABC Design Торба За Пелени "FASHION Street/Graphitte"
 • ABC Design Торба За Пелени "FASHION Street/Graphitte"
 • ABC Design Торба За Пелени "FASHION Street/Graphitte"
 • ABC Design Торба За Пелени "FASHION Street/Graphitte"
 • ABC Design Торба За Пелени "FASHION Street/Graphitte"
 • ABC Design Торба За Пелени "FASHION Street/Graphitte"
 • ABC Design Торба За Пелени "FASHION Street/Graphitte"
 • ABC Design Торба За Пелени "FASHION Street/Graphitte"
 • ABC Design Торба За Пелени "FASHION Street/Graphitte"

ABC Design Торба За Пелени "FASHION Street/Graphitte"

3.790 ден.2.590 ден.
Производител: ABC Design - Germany
Шифра на производ: 91300701 - 91300702
Достапност: На залиха
Количина:

Расположливи опции

* ABC Design:

ABC Design Торба За Пелени "FASHION Street/Graphitte"

 • Модерно дизајнирана, голема и пространа торба за пелени и други потрепштини за вашето дете.
 • Со еден голем и повеќе помали оддели за складирање како и со привезок за чување на клучеви.
 • Дополнителен простор за складирање дава џебот со патент сместен на задната страна на торбата.
 • Во дното на торбата се наоѓа подлога за повивање 52*33цм.
 • Изработена од високо-квалитетен, водоотпорен материјал.
 • Две големи и цврсти алки на двете страни за закачуцвање врз беби количка.
 • Прерамка за носење на торбата, прилагодива по должина и меко поставена 115-140цм.
 • Модерен Unisex дизајн соодветен за мајки и за татковци.
 • Димензии - 38*14*27цм.
General
Brand ABC Design - Germany
Kategorija Беби Додатоци за колички.
Vozrast 0+ месеци
Sodrzina Беби торба за пелени.
Dimenzii .Димензии - 38*14*27цм.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Baby Centar © 2024. UKION SHOPS
ABC Design - Germany ABC Design Торба За Пелени "FASHION Street/Graphitte" ABC Design Торба За Пелени "FASHION Street/Graphitte" Модерно дизајнирана, голема и пространа торба за пелени и други потрепштини за вашето дете. Со еден голем и повеќе помали оддели за складирање како и со привезок за чување на клучеви. Дополнителен простор за складирање дава џебот со патент сместен на задната страна на торбата. Во дното на торбата се наоѓа подлога за повивање 52*33цм.. Category: Product #: 91300701 - 91300702 Regular price: 2.590 ден. 2.590 Available from: Euroalba dooel