ABC Design Термо Вреќичка за Беби Количка
 • ABC Design Термо Вреќичка за Беби Количка
 • ABC Design Термо Вреќичка за Беби Количка
 • ABC Design Термо Вреќичка за Беби Количка
 • ABC Design Термо Вреќичка за Беби Количка
 • ABC Design Термо Вреќичка за Беби Количка
 • ABC Design Термо Вреќичка за Беби Количка
 • ABC Design Термо Вреќичка за Беби Количка

ABC Design Термо Вреќичка за Беби Количка

2.190 ден.1.990 ден.
Производител: ABC Design - Germany
Шифра на производ: 91178602 - 91178603
Достапност: На залиха
Количина:

Расположливи опции

* ABC Design:

ABC Design Термо Вреќичка за Беби Количка

 • Меко поставена термо вреќичка за беби количка.
 • Лесно поставување на беби количка. Фиксирање со помош на сигурносните ремени.
 • Внатрешноста поставена со екстремно-мек и пријатен материјал.
 • Надворешниот дел изработен од полиестер.
 • Целосно се отвора со помош на патенти, хоризнотално и вертикално.
 • Димензии - 96*47*9 цм.

 

 

General
Brand ABC Design - Germany
Kategorija Беби Додатоци за колички.
Vozrast 0+ месеци
Sodrzina Термо вреќа за беби количка
Dimenzii .Димензии - 96*47*9 цм.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Baby Centar © 2021. UKION SHOPS
ABC Design - Germany ABC Design Термо Вреќичка за Беби Количка ABC Design Термо Вреќичка за Беби Количка Меко поставена термо вреќичка за беби количка. Лесно поставување на беби количка. Фиксирање со помош на сигурносните ремени. Внатрешноста поставена со екстремно-мек и пријатен материјал. Надворешниот дел изработен од полиестер. Целосно се отвора со помош на патенти, хоризнотално и вертикално. Димензии - 96*47*9 цм.     .. Category: Product #: 91178602 - 91178603 Regular price: 1.990 ден. 1.990 Available from: Euroalba dooel