NUK Ланче за Цуцла - Disney Winnie The Pooh
 • NUK Ланче за Цуцла - Disney Winnie The Pooh
 • NUK Ланче за Цуцла - Disney Winnie The Pooh
 • NUK Ланче за Цуцла - Disney Winnie The Pooh
 • NUK Ланче за Цуцла - Disney Winnie The Pooh
 • NUK Ланче за Цуцла - Disney Winnie The Pooh
 • NUK Ланче за Цуцла - Disney Winnie The Pooh

NUK Ланче за Цуцла - Disney Winnie The Pooh

399 ден.
Производител: NUK Germany
Шифра на производ: 10256483
Достапност: На залиха
Количина:

Расположливи опции

* Боја - лик:

NUK Ланче за Цуцла - Disney Winnie The Pooh

 • Иновативна, практична закачка, лесна за поставување и одстранување од облеката на бебето.
 • Голема закачка со механизам за затворање за лесно и сигурно поставување на цуцлата.
 • Направено од високо-квалитетен, некршлив материјал.
 • Закачката (делот кој оди на облеката) не содржи никел.
 • Произведено со официјална Disney лиценца.

Општо е познато колку е значајно цицањето за развојот на бебињата, но знаеме и дека цуцлите лажалки им пружаат многу задоволство и забава на бебињата. Ланчињата и лентите за цуцла се најдобар начин цуцлите лажалки да не се изгубаат и секогаш да бидат таму каде што им е местото - кај бебињата. NUK ланчето за цуцла има практична закачка која овозможува негово лесно поставување на облеката. На страната на цуцлата ланчето има голем механизам за закачување за цуцлата.

Ланчето за цуцла - NUK Winnie The Pooh е изработено со официјална Disney лиценца и според највисоките Европски стандарди за квалитет и безбедност.

 

General
Brand NUK - Germany
Kategorija Акцесори за Лажалки Цуцли
Vozrast 0+ mes.
Sodrzina Ланче за цуцла Disney Winnie The Pooh

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Baby Centar © 2023. UKION SHOPS
NUK Germany NUK Ланче за Цуцла - Disney Winnie The Pooh NUK Ланче за Цуцла - Disney Winnie The Pooh Иновативна, практична закачка, лесна за поставување и одстранување од облеката на бебето. Голема закачка со механизам за затворање за лесно и сигурно поставување на цуцлата. Направено од високо-квалитетен, некршлив материјал. Закачката (делот кој оди на облеката) не содржи никел. Произведено со официјална Disney лиценца. Општо е позн.. Category: Product #: 10256483 Regular price: 399 ден. 399 Available from: Euroalba dooel