Категории
NUK Чашка со Kлунче некапечка "Kiddie Cup - Bambi" (12+ m.)
 • NUK Чашка со Kлунче некапечка "Kiddie Cup - Bambi" (12+ m.)
 • NUK Чашка со Kлунче некапечка "Kiddie Cup - Bambi" (12+ m.)
 • NUK Чашка со Kлунче некапечка "Kiddie Cup - Bambi" (12+ m.)
 • NUK Чашка со Kлунче некапечка "Kiddie Cup - Bambi" (12+ m.)
 • NUK Чашка со Kлунче некапечка "Kiddie Cup - Bambi" (12+ m.)
 • NUK Чашка со Kлунче некапечка "Kiddie Cup - Bambi" (12+ m.)
 • NUK Чашка со Kлунче некапечка "Kiddie Cup - Bambi" (12+ m.)
 • NUK Чашка со Kлунче некапечка "Kiddie Cup - Bambi" (12+ m.)

NUK Чашка со Kлунче некапечка "Kiddie Cup - Bambi" (12+ m.)

699 ден.
Производител: NUK Germany
Шифра на производ: 10255649
Достапност: На залиха
Количина:

NUK Чашка со Kлунче некапечка "Kiddie Cup - Bambi" (12+ m.)

 • Клунче и чашка изработени од траен и безбеден материјал - полипропилен (BPA Free).
 • Некапечко со специјален вентил за лесен проток и едноставно пиење.
 • Апсолутно цврстo изработено од некршлив материјал.
 • Со хигиенско капаче и закачка за ремен. Погодно за градинка и прошетки.
 • Овластена Disney Lion King лиценца.
 • Произведено во Германија
 • За деца од 12 месеци

Веднаш штом никнат првите запчиња децата сакаат веднаш и често да ги користат. Ова е причината поради која клунчето на Kiddie Cup е изработено од траен, а сепак мек материјал, отпорен на детските запчиња. Капацитетот на шишенцето е 300 милилитри и е ергономски изработено за лесно и сигурно држење.

Шишенцето лесно се расклопува и вентилот може да се извади за целосно да се исчисти. Деловите можат да се мијат во машина за садови. Kiddie Cup e произведен во Германија и е потполно безбеден без штетни матeријали и алергени. Компатибилно е со сите NUK First Choice + елементи.

Вашето дете расте, а со него растат и нашите чашки и шишенца...

General
Brand NUK
Kategorija ЧАШКИ Bambi
Vozrast 12+ месеци
Sodrzina Kiddy Cup некапечка чашка со клунче 300 мл.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Baby Centar © 2024. UKION SHOPS
NUK Germany NUK Чашка со Kлунче некапечка "Kiddie Cup - Bambi" (12+ m.) NUK Чашка со Kлунче некапечка "Kiddie Cup - Bambi" (12+ m.) Клунче и чашка изработени од траен и безбеден материјал - полипропилен (BPA Free). Некапечко со специјален вентил за лесен проток и едноставно пиење. Апсолутно цврстo изработено од некршлив материјал. Со хигиенско капаче и закачка за ремен. Погодно за градинка и прошетки. Овластена Disney Lion King лиценца. Произведено во .. Category: Product #: 10255649 Regular price: 699 ден. 699 Available from: Euroalba dooel