NUK Baby Сунѓерче за Миење на Цуцли
  • NUK Baby Сунѓерче за Миење на Цуцли
  • NUK Baby Сунѓерче за Миење на Цуцли
  • NUK Baby Сунѓерче за Миење на Цуцли

NUK Baby Сунѓерче за Миење на Цуцли

220 ден.199 ден.
Производител: NUK Germany
Шифра на производ: 10256265
Достапност: На залиха
Количина:

NUK Baby Сунѓерче за Миење на Цуцли

  • Ултра мек сунѓер за миење на цуцли од латекс или силикон.
  • Формата на сунѓерчето овозможува чистење и на најнедопирливите делови на цуцлата.
  • Специјален ергономски прстен за држење и лесно ракување.
  • Дното на прстенот за држење е рамно и служи како сталак за стоење и брзо сушење на сунѓерчето.

НУК сунѓерчето за миење е необичен, но навистина практичен производ за миење на цуцли за храна. Подобар е од четките за миење кои имаат остри влакна и можат да ги оштетат цуцлите. Прстенот за држење овозможува детално и лесно миење на целокупниот простор во внатрешниот дел на цуцлите.

 

General
Brand NUK Germany
Kategorija Bebi Higiena
Vozrast 0+
Sodrzina NUK сунѓерче за миење на цуцли.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Тагови: nuk, higiena, cetka, cucli
Baby Centar © 2022. UKION SHOPS
NUK Germany NUK Baby Сунѓерче за Миење на Цуцли NUK Baby Сунѓерче за Миење на Цуцли Ултра мек сунѓер за миење на цуцли од латекс или силикон. Формата на сунѓерчето овозможува чистење и на најнедопирливите делови на цуцлата. Специјален ергономски прстен за држење и лесно ракување. Дното на прстенот за држење е рамно и служи како сталак за стоење и брзо сушење на сунѓерчето. НУК сунѓерчето за миење е необичен, но навистина прак.. Category: Product #: 10256265 Regular price: 199 ден. 199 Available from: Euroalba dooel