NUK "Open-Close system" затворач за шишенца
 • NUK "Open-Close system" затворач за шишенца
 • NUK "Open-Close system" затворач за шишенца
 • NUK "Open-Close system" затворач за шишенца
 • NUK "Open-Close system" затворач за шишенца
 • NUK "Open-Close system" затворач за шишенца
 • NUK "Open-Close system" затворач за шишенца

NUK "Open-Close system" затворач за шишенца

245 ден.149 ден.
Производител: NUK Germany
Шифра на производ: 10750645
Достапност: На залиха
Количина:

Расположливи опции

* Боја - лик:

NUK "Open-Close system" затворач за шишенца

 • Зтворач кој ќе спречи капење на цуцлата во домот или надвор.
 • Се навртува директно на шишенцето и на него се монтира прстенот-држач на цуцлата.
 • Се отвора со една рака, со едноставно движење лево-десно.
 • Потполно безбедни BPA Free материјали.
 • Наменето за NUK First Choice шишенцата како и за другите шишенца со широк отвор.
 • Произведено во Германија

 

General
Brand NUK Germany
Kategorija Akcesori za bebi shisenca
Vozrast 0+
Sodrzina Капаче за херметичко затворање на NUK First Choice шишенца.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Baby Centar © 2024. UKION SHOPS
NUK Germany NUK "Open-Close system" затворач за шишенца NUK "Open-Close system" затворач за шишенца Зтворач кој ќе спречи капење на цуцлата во домот или надвор. Се навртува директно на шишенцето и на него се монтира прстенот-држач на цуцлата. Се отвора со една рака, со едноставно движење лево-десно. Потполно безбедни BPA Free материјали. Наменето за NUK First Choice шишенцата како и за другите шишенца со широк отвор. Произведено во Ге.. Category: Product #: 10750645 Regular price: 149 ден. 149 Available from: Euroalba dooel