NUK Baby Четка за Миење на цуцли и шишенца со сунѓер "Mint" 2во1
 • NUK Baby Четка за Миење на цуцли и шишенца со сунѓер "Mint" 2во1
 • NUK Baby Четка за Миење на цуцли и шишенца со сунѓер "Mint" 2во1
 • NUK Baby Четка за Миење на цуцли и шишенца со сунѓер "Mint" 2во1
 • NUK Baby Четка за Миење на цуцли и шишенца со сунѓер "Mint" 2во1
 • NUK Baby Четка за Миење на цуцли и шишенца со сунѓер "Mint" 2во1
 • NUK Baby Четка за Миење на цуцли и шишенца со сунѓер "Mint" 2во1
 • NUK Baby Четка за Миење на цуцли и шишенца со сунѓер "Mint" 2во1

NUK Baby Четка за Миење на цуцли и шишенца со сунѓер "Mint" 2во1

450 ден.
Производител: NUK Germany
Шифра на производ: 10256504
Достапност: На залиха
Количина:

NUK Baby Четка за Миење на цуцли и шишенца со сунѓер "Mint" 2во1

 • Четка за миење на шишенца и цуцли со ергономска рачка.
 • Цврсти влакна поставени во форма која овозможува детално и целосно миење на шишенцата.
 • 2во1 - малата четка за миење на цуцли е сместена во рачката на големата четка за шишенца.
 • Отворот на врвот овозможува сушење на малата четка, но и дава можност големата да се закачи.
 • Димензии - 34 х 11 х 7 цм.
 • Произведено во Франција.

НУК четката со сунѓер 2во1 е специјално дизајнирана за миење на остатоци од храна од цуцлите и шишенцата.Благодарение на цврсто поставените влакна можно е правилно и целосно миење на остатоците од храна. Малата четка за миење цуцли е сместена во рачката на поголемата четка. Ергономскиот облик на рачката овозможува соодветен притисок и правилно миење. За подобри ефекти при миење може да ја користите НУК Био течноста за миење на беби приобор - артикал 10256361.

 

General
Brand NUK Germany
Kategorija Bebi Higiena
Vozrast 0+
Sodrzina Четка за миење на цуцли и шишенца 2 во 1 со додаток на сунѓер на врвот за подетално миење.
Dimenzii 34 х 11 х 7 цм.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Тагови: nuk, higiena, cetka,
Baby Centar © 2023. UKION SHOPS
NUK Germany NUK Baby Четка за Миење на цуцли и шишенца со сунѓер "Mint" 2во1 NUK Baby Четка за Миење на цуцли и шишенца со сунѓер "Mint" 2во1 Четка за миење на шишенца и цуцли со ергономска рачка. Цврсти влакна поставени во форма која овозможува детално и целосно миење на шишенцата. 2во1 - малата четка за миење на цуцли е сместена во рачката на големата четка за шишенца. Отворот на врвот овозможува сушење на малата четка, но и дава можност големата да се закачи.. Category: Product #: 10256504 Regular price: 450 ден. 450 Available from: Euroalba dooel