Категории
NUK Baby Четка за Миење на цуцли и шишенца "TWIST" 2во1
 • NUK Baby Четка за Миење на цуцли и шишенца "TWIST" 2во1
 • NUK Baby Четка за Миење на цуцли и шишенца "TWIST" 2во1
 • NUK Baby Четка за Миење на цуцли и шишенца "TWIST" 2во1
 • NUK Baby Четка за Миење на цуцли и шишенца "TWIST" 2во1
 • NUK Baby Четка за Миење на цуцли и шишенца "TWIST" 2во1
 • NUK Baby Четка за Миење на цуцли и шишенца "TWIST" 2во1
 • NUK Baby Четка за Миење на цуцли и шишенца "TWIST" 2во1
 • NUK Baby Четка за Миење на цуцли и шишенца "TWIST" 2во1

NUK Baby Четка за Миење на цуцли и шишенца "TWIST" 2во1

479 ден.
Производител: NUK Germany
Шифра на производ: 10256506
Достапност: На залиха
Количина:

NUK Baby Четка за Миење на цуцли и шишенца "TWIST" 2во1

 • Четка наменета за миење на беби шишенца и цуцли кои се исклучително тешки за миење (многу отпорни нечистотии).
 • Цврсти влакна поставени во форма која овозможува детално и целосно миење на шишенцата.
 • 2во1 - малата четка за миење на цуцли е сместена во рачката на големата четка за шишенца.
 • Отворот на врвот овозможува сушење на малата четка, но и дава можност големата да се закачи.
 • Димензии - 34 х 11 х 7 цм.
 • Произведено во Франција.

НУК четката со сунѓер TWIST е специјално дизајнирана за миење на остатоци од храна од цуцлите и шишенцата.Благодарение на цврсто поставените влакна можно е правилно и целосно миење на остатоците од храна. Малата четка за миење цуцли е сместена во рачката на поголемата четка. Ергономскиот облик на рачката овозможува соодветен притисок и правилно миење. За подобри ефекти при миење може да ја користите НУК Био течноста за миење на беби приобор - артикал 10751412.

 

General
Brand NUK Germany
Kategorija Bebi Higiena
Vozrast 0+
Sodrzina Четка за миење на цуцли и шишенца 2 во 1 со додаток на сунѓер на врвот за подетално миење.
Dimenzii 34 х 11 х 7 цм.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Тагови: nuk, higiena, cetka,
Baby Centar © 2024. UKION SHOPS
NUK Germany NUK Baby Четка за Миење на цуцли и шишенца "TWIST" 2во1 NUK Baby Четка за Миење на цуцли и шишенца "TWIST" 2во1 Четка наменета за миење на беби шишенца и цуцли кои се исклучително тешки за миење (многу отпорни нечистотии). Цврсти влакна поставени во форма која овозможува детално и целосно миење на шишенцата. 2во1 - малата четка за миење на цуцли е сместена во рачката на големата четка за шишенца. Отворот на врвот овозможува сушење на малата.. Category: Product #: 10256506 Regular price: 479 ден. 479 Available from: Euroalba dooel