Беби Пижама Сет од 4 дела (62/68/74/80)
 • Беби Пижама Сет од 4 дела (62/68/74/80)
 • Беби Пижама Сет од 4 дела (62/68/74/80)
 • Беби Пижама Сет од 4 дела (62/68/74/80)
 • Беби Пижама Сет од 4 дела (62/68/74/80)
 • Беби Пижама Сет од 4 дела (62/68/74/80)

Беби Пижама Сет од 4 дела (62/68/74/80)

790 ден.699 ден.
Производител: FIM Baby
Шифра на производ: 200187
Достапност: На залиха
Количина:

Расположливи опции

* големини текстил:
* Боја - лик:

Беби Пижама Сет од 4 дела (62/68/74/80)

 • Прекрасен  беби сет со пижама составен од 4 дела.
 • Изработен од првокласен 100% памук. .
 • Сетот содржи:
  • 1 х пижама исцела со раскопчување со нитни.
  • 1 х боди со долг ракав.
  • 1 х капче шарено (дезен шпилхозна)
  • 1 х капче еднобојно
 • Спакувано на закачалка во провиден целофан.
 • Произведено во Србија.
 • Во 2 бои: розева или светло сина
 • Големини 62 (1-3 месеци), 68 (3-6 месеци), 74 (6-9 месеци), 80 ( 9-12 месеци)
General
Brand FIM Baby
Kategorija Bebi Kompleti
Vozrast 62/68/74/80 1 - 12 meseci
Sodrzina 1* pizama iscela, 1* bodi dolg rakav, 2*bebi kapce
Sostav 100% pamuk

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Baby Centar © 2021. UKION SHOPS
FIM Baby Беби Пижама Сет од 4 дела (62/68/74/80) Беби Пижама Сет од 4 дела (62/68/74/80) Прекрасен  беби сет со пижама составен од 4 дела. Изработен од првокласен 100% памук. . Сетот содржи: 1 х пижама исцела со раскопчување со нитни. 1 х боди со долг ракав. 1 х капче шарено (дезен шпилхозна) 1 х капче еднобојно Спакувано на закачалка во провиден целофан. Произведено во Србија. Во 2 бои: розева или светло син.. Category: Product #: 200187 Regular price: 699 ден. 699 Available from: Euroalba dooel