Беби Сет од 10 дела "ЗЕКА" (62/68)
 • Беби Сет од 10 дела "ЗЕКА" (62/68)
 • Беби Сет од 10 дела "ЗЕКА" (62/68)

Беби Сет од 10 дела "ЗЕКА" (62/68)

1.890 ден.
Производител: FIM Baby
Шифра на производ: 200155
Достапност: На залиха
Количина:

Расположливи опции

* големини текстил:
* Боја - лик:

Беби Сет од 10 дела "ЗЕКА" (62/68)

 • Подарок сет во пригодна подарок кутија наменет за повојница, роденден...
 • Составен од 10 дела и изработен од 100% памук.
 • Сетот содржи:
  • 1 х ќебенце - прекривач
  • 1 х дуксер - горен дел со капуљача
  • 1 х долен дел - тренерче
  • 1 х блуза - долг ракав
  • 1 x доелн дел со ногавици
  • 1 х боди со долг ракав
  • 2 х лигавче 
  • 1 х капче 
  • 1 х беби ракавици
 • Спакувано во подарок кутија
 • Произведено во Србија.
 • Во розево бел дезен.
 • Големини  62, 68 
General
Brand FIM Baby
Kategorija Bebi Kompleti
Vozrast 62/68
Sodrzina 1* bluza so rakvi; 1* dolen del; 1* bodi bez rakav; 2* ligavce; 1*rakavici; 1* kapce, 1 * дуксер, 1* долно тренерче
Sostav 100% pamuk

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Baby Centar © 2022. UKION SHOPS
FIM Baby Беби Сет од 10 дела "ЗЕКА" (62/68) Беби Сет од 10 дела "ЗЕКА" (62/68) Подарок сет во пригодна подарок кутија наменет за повојница, роденден... Составен од 10 дела и изработен од 100% памук. Сетот содржи: 1 х ќебенце - прекривач 1 х дуксер - горен дел со капуљача 1 х долен дел - тренерче 1 х блуза - долг ракав 1 x доелн дел со ногавици 1 х боди со долг ракав 2 х лигавче  1 х капче  1 х беби ра.. Category: Product #: 200155 Regular price: 1.890 ден. 1.890 Available from: Euroalba dooel