Беби Сет од 6 дела плиш "SNORKY" (56/62/68)
 • Беби Сет од 6 дела плиш "SNORKY" (56/62/68)
 • Беби Сет од 6 дела плиш "SNORKY" (56/62/68)

Беби Сет од 6 дела плиш "SNORKY" (56/62/68)

1.290 ден.
Производител: FIM Baby
Шифра на производ: 100873
Достапност: На залиха
Количина:

Расположливи опции

* големини текстил:
* Боја - лик:

Беби Сет од 6 дела плиш "SNORKY" (56/62/68)

 • Подарок сет во пригодна подарок кутија наменет за повојница, роденден...
 • Составен од 6 дела и изработен од 80% памук, 20% полиестер (плиш).
 • Сетот содржи:
  • 1 х горен дел - тренерче
  • 1 х долен дел - панталончиња со ногавици
  • 1 х боди без ракави
  • 1 х лигавче 
  • 1 х капче 
  • 1 х беби ракавици
 • Спакувано во подарок кутија
 • Произведено во Србија.
 • Во розево бел дезен.
 • Големини  56, 62, 68 
General
Brand FIM Baby
Kategorija Bebi Kompleti
Vozrast 56/62/68
Sodrzina 1* bluza so rakvi; 1* dolen del; 1* bodi bez rakav; 1* ligavce; 1*rakavici; 1* kapce,
Sostav 80% pamuk, 205 полиестер

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Baby Centar © 2023. UKION SHOPS
FIM Baby Беби Сет од 6 дела плиш "SNORKY" (56/62/68) Беби Сет од 6 дела плиш "SNORKY" (56/62/68) Подарок сет во пригодна подарок кутија наменет за повојница, роденден... Составен од 6 дела и изработен од 80% памук, 20% полиестер (плиш). Сетот содржи: 1 х горен дел - тренерче 1 х долен дел - панталончиња со ногавици 1 х боди без ракави 1 х лигавче  1 х капче  1 х беби ракавици Спакувано во подарок кутија Произ.. Category: Product #: 100873 Regular price: 1.290 ден. 1.290 Available from: Euroalba dooel