Беби Сет од 6 дела "Слонче II" (56/62/68)
 • Беби Сет од 6 дела "Слонче II" (56/62/68)
 • Беби Сет од 6 дела "Слонче II" (56/62/68)
 • Беби Сет од 6 дела "Слонче II" (56/62/68)
 • Беби Сет од 6 дела "Слонче II" (56/62/68)
 • Беби Сет од 6 дела "Слонче II" (56/62/68)

Беби Сет од 6 дела "Слонче II" (56/62/68)

890 ден.
Производител: FIM Baby
Шифра на производ: 200133
Достапност: На залиха
Количина:

Расположливи опции

* големини текстил:
* Боја - лик:

Беби Сет од 6 дела "Слонче II" (56/62/68)

 • Подарок сет во пригодна подарок кутија наменет за повојница, роденден...
 • Составен од 6 дела и изработен од 100% памук.
 • Сетот содржи:
  • 1 х памучен блузон на раскопчување.
  • 1 х долен дел - панталони со ногавици.
  • 1 х боди без ракави
  • 1 х капче еднобојно
  • 1 x беби ракавици
  • 1 х лигавче со закопчување.
 • Спакувано во подарок кутоја
 • Произведено во Србија.
 • Во 3 бои: бела, розева или светло сина
 • Големини 56, 62 (1-3 месеци), 68 (3-6 месеци)
General
Brand FIM Baby
Kategorija Bebi Kompleti
Vozrast 56/62/68/ 0 - 12 meseci
Sodrzina 1* bluza so rakvi; 1* dolen del; 1* bodi bez rakav; 1* ligavce; 1*rakavici; 1* kapce
Sostav 100% pamuk

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Baby Centar © 2021. UKION SHOPS
FIM Baby Беби Сет од 6 дела "Слонче II" (56/62/68) Беби Сет од 6 дела "Слонче II" (56/62/68) Подарок сет во пригодна подарок кутија наменет за повојница, роденден... Составен од 6 дела и изработен од 100% памук. Сетот содржи: 1 х памучен блузон на раскопчување. 1 х долен дел - панталони со ногавици. 1 х боди без ракави 1 х капче еднобојно 1 x беби ракавици 1 х лигавче со закопчување. Спакувано во подарок куто.. Category: Product #: 200133 Regular price: 890 ден. 890 Available from: Euroalba dooel