Категории
Tigex Електронска Музичка Лулашка - Релаксатор
 • Tigex Електронска Музичка Лулашка - Релаксатор
 • Tigex Електронска Музичка Лулашка - Релаксатор
 • Tigex Електронска Музичка Лулашка - Релаксатор
 • Tigex Електронска Музичка Лулашка - Релаксатор
 • Tigex Електронска Музичка Лулашка - Релаксатор

Tigex Електронска Музичка Лулашка - Релаксатор

5.990 ден.3.990 ден.
Производител: Tigex - France
Шифра на производ: 80890124
Достапност: На залиха
Количина:

Tigex Електронска Музичка Лулашка - Релаксатор

 • Релаксатор, лулашка наменета за деца од раѓање до 9 кг или додека не можат самостојно да седат.
 • Вибрации и автоматско, самостојно (електронско) нишање со 3 брзини.
 • Музичка лулашка со избор на 3 различни мелодии.
 • Носач со меки играчки за окупирање на вниманието на бебето.
 • Навлаката на седиштето се вади и може да се пере.
 • Користи 4 батерии од типот "C" (батериите не се вклучени).
 • Едноставно поставување и пакување.

 

General
Brand Tigex
Kategorija Беби Опрема
Vozrast 0+ или до 9кг
Sodrzina Релаксатор Луашка со мелодии и нишање.
Dimenzii

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Baby Centar © 2024. UKION SHOPS
Tigex - France Tigex Електронска Музичка Лулашка - Релаксатор Tigex Електронска Музичка Лулашка - Релаксатор Релаксатор, лулашка наменета за деца од раѓање до 9 кг или додека не можат самостојно да седат. Вибрации и автоматско, самостојно (електронско) нишање со 3 брзини. Музичка лулашка со избор на 3 различни мелодии. Носач со меки играчки за окупирање на вниманието на бебето. Навлаката на седиштето се вади и може да се пере. Користи 4 бат.. Category: Product #: 80890124 Regular price: 3.990 ден. 3.990 Available from: Euroalba dooel