Категории
Lorelli душек за беби креветче со навлака "Havana Premium" 120*60*10цм
  • Lorelli душек за беби креветче со навлака "Havana Premium" 120*60*10цм
  • Lorelli душек за беби креветче со навлака "Havana Premium" 120*60*10цм

Lorelli душек за беби креветче со навлака "Havana Premium" 120*60*10цм

2.890 ден.
Производител: Tigex - France
Шифра на производ: 150014
Достапност: На залиха
Количина:

Lorelli душек за беби креветче со навлака "Havana Premium" 120*60*10цм

  • Премиум душек за беби креветче со димензии 120*60*10цм
  • Со хигиенска навлака која може да се вади.
  • Изработен од високо еластична пена без федери.
  • Центарално полнето со вата за особена мекост.
  • Тежина 2,5кг.
General
Brand Lorelli
Kategorija Kreveti
Vozrast 0+
Sodrzina Dusek za bebe 120*60*10cm
Dimenzii 120*60*10cm

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Baby Centar © 2024. UKION SHOPS
Tigex - France Lorelli душек за беби креветче со навлака "Havana Premium" 120*60*10цм Lorelli душек за беби креветче со навлака "Havana Premium" 120*60*10цм Премиум душек за беби креветче со димензии 120*60*10цм Со хигиенска навлака која може да се вади. Изработен од високо еластична пена без федери. Центарално полнето со вата за особена мекост. Тежина 2,5кг. .. Category: Product #: 150014 Regular price: 2.890 ден. 2.890 Available from: Euroalba dooel