Tigex Колевка - Рекалсатор 2во1
 • Tigex Колевка - Рекалсатор 2во1
 • Tigex Колевка - Рекалсатор 2во1
 • Tigex Колевка - Рекалсатор 2во1
 • Tigex Колевка - Рекалсатор 2во1
 • Tigex Колевка - Рекалсатор 2во1

Tigex Колевка - Рекалсатор 2во1

5.990 ден.4.590 ден.
Производител: Tigex - France
Шифра на производ: 80890129
Достапност: На залиха
Количина:

Tigex Колевка - Рекалсатор 2во1

 • Практично решение за деца до 9кг, креветче (лулка) и релаксатор во едно.
 • Неверојатно практично за патувања и одмори со бебе.
 • Апсолутно лесна трансформација од една во друга опција.
 • Со механизам за нишање во двете опции.
 • Подесива висина на наслон во опцијата релаксатор.
 • Носач со меки играчки за окупирање на вниманието на бебето. 

Видео упатство и карактеристики на линкот подолу:

https://youtu.be/5Uv02Ski98A

General
Brand Tigex
Kategorija Беби Опрема
Vozrast до 9кг
Sodrzina Релаксатор и колевка 2во1
Dimenzii

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Baby Centar © 2021. UKION SHOPS
Tigex - France Tigex Колевка - Рекалсатор 2во1 Tigex Колевка - Рекалсатор 2во1 Практично решение за деца до 9кг, креветче (лулка) и релаксатор во едно. Неверојатно практично за патувања и одмори со бебе. Апсолутно лесна трансформација од една во друга опција. Со механизам за нишање во двете опции. Подесива висина на наслон во опцијата релаксатор. Носач со меки играчки за окупирање на вниманието на бебето.  Видео упатство.. Category: Product #: 80890129 Regular price: 4.590 ден. 4.590 Available from: Euroalba dooel