Tigex Сигурносни ремени за проодување (6+мес.)
  • Tigex Сигурносни ремени за проодување (6+мес.)
  • Tigex Сигурносни ремени за проодување (6+мес.)

Tigex Сигурносни ремени за проодување (6+мес.)

1.190 ден.990 ден.
Производител: Tigex - France
Шифра на производ: 80890645 - 80800762
Достапност: На залиха
Количина:

Tigex Сигурносни ремени за проодување (6+мес.)

  • Сет практични ремени за безбедност на децата од 6 месеци до 4 години.
  • Дизајнирани да осигураат безбедност на децата кога користат хранилки, колички, носилки итн.
  • Секако една од основните функции на ремените е да служат како помош при проодувањето на децата.
  • Распон на ременот околу појасот од 30-70цм, распон на рамениците 25-45цм, ремени за фиксирање 10-25цм.
General
Brand Tigex
Kategorija На прошетка. Out and about.
Vozrast 4 месеци до 4 години
Sodrzina Каиши за безбедност и проодување.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Baby Centar © 2024. UKION SHOPS
Tigex - France Tigex Сигурносни ремени за проодување (6+мес.) Tigex Сигурносни ремени за проодување (6+мес.) Сет практични ремени за безбедност на децата од 6 месеци до 4 години. Дизајнирани да осигураат безбедност на децата кога користат хранилки, колички, носилки итн. Секако една од основните функции на ремените е да служат како помош при проодувањето на децата. Распон на ременот околу појасот од 30-70цм, распон на рамениците 25-45цм, ремени .. Category: Product #: 80890645 - 80800762 Regular price: 990 ден. 990 Available from: Euroalba dooel