Tigex Пелена за капење "Swim Nappy" (6-12m.)
  • Tigex Пелена за капење "Swim Nappy" (6-12m.)
  • Tigex Пелена за капење "Swim Nappy" (6-12m.)

Tigex Пелена за капење "Swim Nappy" (6-12m.)

790 ден.
Производител: Tigex - France
Шифра на производ: 80834134
Достапност: На залиха
Количина:

Tigex Пелена за капење "Swim Nappy" (6-12m.)

  • Пелена за безгрижно капење на деца од 6-12 месеци.
  • Не пропушта но истовремено не ја задржува урината за да не натежнува во вода.
  • Се носи самостојно, без потреба од дополнителна пелена.
  • Брзо сушење благодарение на ултра-лесниот материјал од кој е изработена.
  • Прилагодива ширина благодарение на врвката за прилагодување.
  • Периво во машина на 40 степени. 70% полиестер, 35 најлон.
General
Brand Tigex
Kategorija На прошетка. Out and about.
Vozrast 6-12meseci
Sodrzina Pelena za kapenje

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Baby Centar © 2021. UKION SHOPS
Tigex - France Tigex Пелена за капење "Swim Nappy" (6-12m.) Tigex Пелена за капење "Swim Nappy" (6-12m.) Пелена за безгрижно капење на деца од 6-12 месеци. Не пропушта но истовремено не ја задржува урината за да не натежнува во вода. Се носи самостојно, без потреба од дополнителна пелена. Брзо сушење благодарение на ултра-лесниот материјал од кој е изработена. Прилагодива ширина благодарение на врвката за прилагодување. Периво во машина н.. Category: Product #: 80834134 Regular price: 790 ден. 790 Available from: Euroalba dooel