Tigex Narakvici za Kapenje (2-6 god.)
  • Tigex Narakvici za Kapenje (2-6 god.)
  • Tigex Narakvici za Kapenje (2-6 god.)

Tigex Narakvici za Kapenje (2-6 god.)

690 ден.
Производител: Tigex - France
Шифра на производ: 80834136
Достапност: На залиха
Количина:

Tigex Narakvici za Kapenje (2-6 god.)

  • Нараквици - Мускулуи за капење наменети за деца од 2-6 години или 15-30кг, специјално дизајнирани за лесно и удобно движење на мали деца.
  • Дизајнирани за да му помогнат на детето да научи да плива и притоа го држат постојано исправено бо водата.
  • Пресвлечени со специјална анти-иритантна текстилна навлака која овозможува лесно поставување и вадење без компликации.
  • Со 2 внатрешни резервоара за воздух за поголема сигурност.
  • Лесно одржување со млака вода и сапун.
General
Brand Tigex
Kategorija На прошетка. Out and about.
Vozrast 2-6 godini
Sodrzina Narakvici za kapenje

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Baby Centar © 2024. UKION SHOPS
Tigex - France Tigex Narakvici za Kapenje (2-6 god.) Tigex Narakvici za Kapenje (2-6 god.) Нараквици - Мускулуи за капење наменети за деца од 2-6 години или 15-30кг, специјално дизајнирани за лесно и удобно движење на мали деца. Дизајнирани за да му помогнат на детето да научи да плива и притоа го држат постојано исправено бо водата. Пресвлечени со специјална анти-иритантна текстилна навлака која овозможува лесно поставување и вадење без.. Category: Product #: 80834136 Regular price: 690 ден. 690 Available from: Euroalba dooel