FIM беби Пиџама - комбинезон 100% памук (бр.56-80)
 • FIM беби Пиџама - комбинезон 100% памук (бр.56-80)
 • FIM беби Пиџама - комбинезон 100% памук (бр.56-80)
 • FIM беби Пиџама - комбинезон 100% памук (бр.56-80)
 • FIM беби Пиџама - комбинезон 100% памук (бр.56-80)
 • FIM беби Пиџама - комбинезон 100% памук (бр.56-80)

FIM беби Пиџама - комбинезон 100% памук (бр.56-80)

550 ден.499 ден.
Производител: FIM Baby
Шифра на производ: 862209
Достапност: На залиха
Количина:

Расположливи опции

* големини текстил:
* FIM Boja spilhozni:

FIM беби Пиџама - комбинезон 100% памук (бр.56-92)

 • Беби пиџама - комбинезон со ногавици.
 • Изработена од првокласен 100% памук.
 • Раскопчување со нитни по цела должина
 • Произведено во Србија.
 • Боја : светло сина, розе, жолта, бела и бела со апликација пајчиња.
 • Големини од 56-92.
General
Brand FIM Baby
Kategorija Bebi Body
Vozrast 62/68/74/80/86
Sodrzina Baby Body so dolg rakav vo set od 3 parcinja krem boja
Sostav 100% pamuk

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Baby Centar © 2023. UKION SHOPS
FIM Baby FIM беби Пиџама - комбинезон 100% памук (бр.56-80) FIM беби Пиџама - комбинезон 100% памук (бр.56-92) Беби пиџама - комбинезон со ногавици. Изработена од првокласен 100% памук. Раскопчување со нитни по цела должина Произведено во Србија. Боја : светло сина, розе, жолта, бела и бела со апликација пајчиња. Големини од 56-92. .. Category: Product #: 862209 Regular price: 499 ден. 499 Available from: Euroalba dooel