FIM беби боди 100% памук долг ракав (гол.56-98)
 • FIM беби боди 100% памук долг ракав (гол.56-98)
 • FIM беби боди 100% памук долг ракав (гол.56-98)
 • FIM беби боди 100% памук долг ракав (гол.56-98)
 • FIM беби боди 100% памук долг ракав (гол.56-98)
 • FIM беби боди 100% памук долг ракав (гол.56-98)
 • FIM беби боди 100% памук долг ракав (гол.56-98)

FIM беби боди 100% памук долг ракав (гол.56-98)

180 ден.
Производител: FIM Baby
Шифра на производ: 252177
Достапност: На залиха
Количина:

Расположливи опции

* големини текстил:
* FIM boja body:

FIM беби боди 100% памук долг ракав (гол.56-98)

 • Беби боди со долг ракав.
 • Изработени од првокласен 100% памук.
 • Произведено во Србија.
 • Во 5 различни дезени. 
 • Големини од 56-98 те од 0-24 месеци (56, 62, 68, 74, 80, 86, 92, 98)
General
Brand FIM Baby
Kategorija Bebi Body
Vozrast 56/62/68/74/80/86/92/98
Sodrzina Baby Body so dolg rakav
Sostav 100% pamuk

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Baby Centar © 2023. UKION SHOPS
FIM Baby FIM беби боди 100% памук долг ракав (гол.56-98) FIM беби боди 100% памук долг ракав (гол.56-98) Беби боди со долг ракав. Изработени од првокласен 100% памук. Произведено во Србија. Во 5 различни дезени.  Големини од 56-98 те од 0-24 месеци (56, 62, 68, 74, 80, 86, 92, 98) .. Category: Product #: 252177 Regular price: 180 ден. 180 Available from: Euroalba dooel