Категории
FIM беби боди сет од 3пар. 100% памук "Слонче II" (62-86)
  • FIM беби боди сет од 3пар. 100% памук "Слонче II" (62-86)
  • FIM беби боди сет од 3пар. 100% памук "Слонче II" (62-86)
  • FIM беби боди сет од 3пар. 100% памук "Слонче II" (62-86)
  • FIM беби боди сет од 3пар. 100% памук "Слонче II" (62-86)
  • FIM беби боди сет од 3пар. 100% памук "Слонче II" (62-86)

FIM беби боди сет од 3пар. 100% памук "Слонче II" (62-86)

950 ден.699 ден.
Производител: FIM Baby
Шифра на производ: 200117
Достапност: На залиха
Количина:

Расположливи опции

* големини текстил:

FIM беби боди сет од 3пар. 100% памук "Слонче II" (62-86)

  • Беби боди со долг ракав во сет од 3 парчиња. Две парчиња со апликација и едно без апликација.
  • Изработени од првокласен 100% памук.
  • Произведено во Србија.
  • Боја - светло крем.
  • Големини од 62-86 те од  (62, 68, 74, 80, 86)
General
Brand FIM Baby
Kategorija Bebi Body
Vozrast 62/68/74/80/86
Sodrzina Baby Body so dolg rakav vo set od 3 parcinja krem boja
Sostav 100% pamuk

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Baby Centar © 2024. UKION SHOPS
FIM Baby FIM беби боди сет од 3пар. 100% памук "Слонче II" (62-86) FIM беби боди сет од 3пар. 100% памук "Слонче II" (62-86) Беби боди со долг ракав во сет од 3 парчиња. Две парчиња со апликација и едно без апликација. Изработени од првокласен 100% памук. Произведено во Србија. Боја - светло крем. Големини од 62-86 те од  (62, 68, 74, 80, 86) .. Category: Product #: 200117 Regular price: 699 ден. 699 Available from: Euroalba dooel