FIM беби боди преклоп 100% памук долг ракав печатено "Baby Bear"(гол.56-92)
  •  FIM беби боди преклоп 100% памук долг ракав печатено "Baby Bear"(гол.56-92)

FIM беби боди преклоп 100% памук долг ракав печатено "Baby Bear"(гол.56-92)

330 ден.
Производител: FIM Baby
Шифра на производ: 864920
Достапност: На залиха
Количина:

Расположливи опции

* големини текстил:

FIM беби боди преклоп 100% памук долг ракав печатено "Baby Bear" (гол.56-92)

  • Беби боди со долг ракав и преклоп на закопчување со нитни.
  • Изработени од првокласен 100% памук.
  • Произведено во Србија.
  • Големини од 56-92 те од 0-24 месеци (56, 62, 68, 74, 80, 86, 92, 92)
General
Brand FIM Baby
Kategorija Bebi Body preklop
Vozrast 56/62/68/74/80/86/92/98
Sodrzina Baby Body so dolg rakav
Sostav 100% pamuk

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Baby Centar © 2023. UKION SHOPS
FIM Baby FIM беби боди преклоп 100% памук долг ракав печатено "Baby Bear"(гол.56-92) FIM беби боди преклоп 100% памук долг ракав печатено "Baby Bear" (гол.56-92) Беби боди со долг ракав и преклоп на закопчување со нитни. Изработени од првокласен 100% памук. Произведено во Србија. Големини од 56-92 те од 0-24 месеци (56, 62, 68, 74, 80, 86, 92, 92) .. Category: Product #: 864920 Regular price: 330 ден. 330 Available from: Euroalba dooel