Clementoni Baby Интерактивен Тапан 2022 (10-36 мес.)
 • Clementoni Baby Интерактивен Тапан 2022 (10-36 мес.)
 • Clementoni Baby Интерактивен Тапан 2022 (10-36 мес.)
 • Clementoni Baby Интерактивен Тапан 2022 (10-36 мес.)
 • Clementoni Baby Интерактивен Тапан 2022 (10-36 мес.)

Clementoni Baby Интерактивен Тапан 2022 (10-36 мес.)

1.690 ден.
Производител: Clementoni Italy
Шифра на производ: 17409
Достапност: На залиха
Количина:

Clementoni Baby Интерактивен Тапан (10-36 мес.) 

 • Со бројни забавни активности, мелодии и звучни ефекти како начин на запознавање со музиката и стекнување на чувство за ритам.
 • Со удирањето на децата со рацете по површината на тапанот се произведува звук во зависност од ритамот на удирањето.
 • Брзината на ритамот на музиката се менува во зависност од ротирањето на тапанот, при што се произведуваат звучни и светлосни ефекти.
 • ЛЕД светлосните ефекти го пратат ритамот на удирањето и уште повеќе го привлекуваат интересот на децата.
 • Со практични рачки со релјефна текстура во функција на развој на чувството за допир.
 • Стабилна основа на тапанот благодарение на материјалот кој се припива за подлогата.
 • Димензии -20х 20х 18цм
General
Brand Clementoni
Kategorija Clemmy Baby
Vozrast 10-36 meseci
Sodrzina Clementoni Interaktiven tapan so muzika, zvucni I svetlodni efekti.
Dimenzii 20 х 20 х 18 цм

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Baby Centar © 2023. UKION SHOPS
Clementoni Italy Clementoni Baby Интерактивен Тапан 2022 (10-36 мес.) Clementoni Baby Интерактивен Тапан (10-36 мес.)  Со бројни забавни активности, мелодии и звучни ефекти како начин на запознавање со музиката и стекнување на чувство за ритам. Со удирањето на децата со рацете по површината на тапанот се произведува звук во зависност од ритамот на удирањето. Брзината на ритамот на музиката се менува во зависност од ротирањето на тапанот, при што се произ.. Category: Product #: 17409 Regular price: 1.690 ден. 1.690 Available from: Euroalba dooel