Категории
Clementoni Baby "Winnie The Pooh Play Set" 10-36 mes.
  • Clementoni Baby "Winnie The Pooh Play Set" 10-36 mes.
  • Clementoni Baby "Winnie The Pooh Play Set" 10-36 mes.
  • Clementoni Baby "Winnie The Pooh Play Set" 10-36 mes.
  • Clementoni Baby "Winnie The Pooh Play Set" 10-36 mes.

Clementoni Baby "Winnie The Pooh Play Set" 10-36 mes.

1.190 ден.
Производител: Clementoni Italy
Шифра на производ: 17285
Достапност: На залиха
Количина:

Clementoni Baby "Winnie The Pooh Play Set" 10-36 mes. 

  • Неверојатно забавен сет дизајниран за најмали деца, со омилените ликови од серијата Winnie The Pooh
  • Сетот содржи 6 големи, меки коцки и ликовите на Вини и Тигарот како и илустрирана сликовница 
  • Позитивно влијае на координација на работата со раце, имагинацијата и емоционалниот развој
  • Димензии - 7*31.5*21.5 цм; 
Clementoni
Димензии 7*31.5*21.5 cm
Визуелна Перцепција ДА
Чувство за допир ДА
Координација ДА
Имагинација ДА

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Baby Centar © 2024. UKION SHOPS
Clementoni Italy Clementoni Baby "Winnie The Pooh Play Set" 10-36 mes. Clementoni Baby "Winnie The Pooh Play Set" 10-36 mes.  Неверојатно забавен сет дизајниран за најмали деца, со омилените ликови од серијата Winnie The Pooh Сетот содржи 6 големи, меки коцки и ликовите на Вини и Тигарот како и илустрирана сликовница  Позитивно влијае на координација на работата со раце, имагинацијата и емоционалниот развој Димензии - 7*31.5*21.5 цм;  .. Category: Product #: 17285 Regular price: 1.190 ден. 1.190 Available from: Euroalba dooel