Clementoni Disney Baby интерактивна кукла "Minnie Crawl with me" (6-36 mes.)
  • Clementoni Disney Baby интерактивна кукла "Minnie Crawl with me" (6-36 mes.)
  • Clementoni Disney Baby интерактивна кукла "Minnie Crawl with me" (6-36 mes.)
  • Clementoni Disney Baby интерактивна кукла "Minnie Crawl with me" (6-36 mes.)

Clementoni Disney Baby интерактивна кукла "Minnie Crawl with me" (6-36 mes.)

2.890 ден.
Производител: Clementoni Italy
Шифра на производ: 17260
Достапност: На залиха
Количина:

Clementoni Disney Baby интерактивна кукла "Minnie Crawl with me" (6-36 mes.)

  • Слатката Baby Minnie куклата е супер помош за децата да ги направат своите први чекорчиња во големиот свет.
  • Baby Minnie куклата навистина лази и им помага на децата да ги развијат сопствените моторни вештини преку имитација на движењето на куклата.
  • Оваа кукла е и вистински интерактивен центар, со 2 копчиња со чие притискање учи на првите бројки и животински звуци.
  • Позитвивно влијание на развојот на моториката и визуелната и акустична перцепција кај децата.
  • Димензии - 14,5 х 32 х 32цм

You Tube - https://youtu.be/cOf8D3TPFyU 

General
Brand Clementoni
Kategorija Disney Baby
Vozrast 6-36 meseci
Sodrzina Interaktivna kukla Minnie Mouse sto lazi
Dimenzii 14.5*32*325цм

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Baby Centar © 2024. UKION SHOPS
Clementoni Italy Clementoni Disney Baby интерактивна кукла "Minnie Crawl with me" (6-36 mes.) Clementoni Disney Baby интерактивна кукла "Minnie Crawl with me" (6-36 mes.) Слатката Baby Minnie куклата е супер помош за децата да ги направат своите први чекорчиња во големиот свет. Baby Minnie куклата навистина лази и им помага на децата да ги развијат сопствените моторни вештини преку имитација на движењето на куклата. Оваа кукла е и вистински интерактивен центар, со 2 копчиња со .. Category: Product #: 17260 Regular price: 2.890 ден. 2.890 Available from: Euroalba dooel