Clementoni Clemmy Plus Play Set " Train Station" (18+mes.)
 • Clementoni Clemmy Plus Play Set " Train Station" (18+mes.)
 • Clementoni Clemmy Plus Play Set " Train Station" (18+mes.)
 • Clementoni Clemmy Plus Play Set " Train Station" (18+mes.)
 • Clementoni Clemmy Plus Play Set " Train Station" (18+mes.)
 • Clementoni Clemmy Plus Play Set " Train Station" (18+mes.)
 • Clementoni Clemmy Plus Play Set " Train Station" (18+mes.)
 • Clementoni Clemmy Plus Play Set " Train Station" (18+mes.)
 • Clementoni Clemmy Plus Play Set " Train Station" (18+mes.)
 • Clementoni Clemmy Plus Play Set " Train Station" (18+mes.)

Clementoni Clemmy Plus Play Set " Train Station" (18+mes.)

1.790 ден.
Производител: Clementoni Italy
Шифра на производ: 14928
Достапност: На залиха
Количина:

Clementoni Clemmy Plus Play Set " Train Station" (18+mes.)

 • Забавен сет со тематика железничка станица составен од 35 дела меѓу кои: 3 фигури, 1 локомотива, 2 вагончиња, 15 меки коцки, 5 пропратни елементи и шини.
 • Забавно изучување на причинско-последичните односи. Само притиснете го оџакот и возот сам се придвижува.
 • Емитува забавни звуци како вистинска локомотива
 • Коцките се меки и со пријатен мирис и можат да се мијат со сапун и вода.
 • Потполно се безбедни, изработени од нетоксични материјали.
 • Идеален сет за развој на моториката на раце, перцепцијата, креативноста и имагинацијата кај децата
 • Димензии - 9,2 x 44,5 x 36,1 цм
 • Произведено во Италија
 •    
     
General
Brand Clementoni
Kategorija Clemy Plus
Vozrast 18+ meseci
Sodrzina Плеј Сет Железничка станица со 35 елементи - 15 меки коцки, 5 попратни елементи, 1 локомотива, 2 вагонцинја, 3 фигури и шини
Dimenzii 9,20 x 44,50 x 36,10 cm

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Baby Centar © 2024. UKION SHOPS
Clementoni Italy Clementoni Clemmy Plus Play Set " Train Station" (18+mes.) Clementoni Clemmy Plus Play Set " Train Station" (18+mes.) Забавен сет со тематика железничка станица составен од 35 дела меѓу кои: 3 фигури, 1 локомотива, 2 вагончиња, 15 меки коцки, 5 пропратни елементи и шини. Забавно изучување на причинско-последичните односи. Само притиснете го оџакот и возот сам се придвижува. Емитува забавни звуци како вистинска локомотива Коцките се меки и со.. Category: Product #: 14928 Regular price: 1.790 ден. 1.790 Available from: Euroalba dooel