Clementoni Clemmy Baby "Интерактивна Тркачка Стаза"(10+мес.)
 • Clementoni Clemmy Baby "Интерактивна Тркачка Стаза"(10+мес.)
 • Clementoni Clemmy Baby "Интерактивна Тркачка Стаза"(10+мес.)
 • Clementoni Clemmy Baby "Интерактивна Тркачка Стаза"(10+мес.)
 • Clementoni Clemmy Baby "Интерактивна Тркачка Стаза"(10+мес.)
 • Clementoni Clemmy Baby "Интерактивна Тркачка Стаза"(10+мес.)
 • Clementoni Clemmy Baby "Интерактивна Тркачка Стаза"(10+мес.)
 • Clementoni Clemmy Baby "Интерактивна Тркачка Стаза"(10+мес.)
 • Clementoni Clemmy Baby "Интерактивна Тркачка Стаза"(10+мес.)

Clementoni Clemmy Baby "Интерактивна Тркачка Стаза"(10+мес.)

2.390 ден.
Производител: Clementoni Italy
Шифра на производ: 61787
Достапност: На залиха
Количина:

Clementoni Clemmy Baby "Интерактивна Тркачка Стаза"(10+мес.)

 • Со оваа забавна интерактивна тркачка стаза која зборува детето може воедно да се забавува но и да учи.
 • Само притиснете ја главата на возачот и формулата самостојно ќе се задвижи по стазата испуштајќи реалистичен звук на кола.
 • Тркачката кола може да ги брои смостојно направените кругови и автоматски ја препознава целната линија.
 • Со интерактивен PIT-STOP  за понење на гориво и проверка на гуми, при што запчаниците самостојно ја задвижуваат пумпата.
 • Со практична свртница која овозможува брза промена на лентата на движење на колата.
 • Со безбедносен систем кој веднаш го сопира моторот и ги блокира тркалата штом детето ја подигне колата од стазата.
 • Детето со колата може да си игра и надвор од стазата при што може да учи зборови и да слуша мелодии.
 • Произведено во Италија
 • Димензии - 9х58х38цм

Повеќе на YouTube линкот подолу:

https://youtu.be/_x2Vkr2DHlE

 

General
Brand Clementoni
Kategorija ClemmyBaby
Vozrast 10+ meseci
Sodrzina Interkativna trkacka staza
Dimenzii 9*58*38cm

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Baby Centar © 2024. UKION SHOPS
Clementoni Italy Clementoni Clemmy Baby "Интерактивна Тркачка Стаза"(10+мес.) Clementoni Clemmy Baby "Интерактивна Тркачка Стаза"(10+мес.) Со оваа забавна интерактивна тркачка стаза која зборува детето може воедно да се забавува но и да учи. Само притиснете ја главата на возачот и формулата самостојно ќе се задвижи по стазата испуштајќи реалистичен звук на кола. Тркачката кола може да ги брои смостојно направените кругови и автоматски ја препознава целната линиј.. Category: Product #: 61787 Regular price: 2.390 ден. 2.390 Available from: Euroalba dooel