Clementoni Clemmy Plus Play Set "Fun Farm" (18+mes.)
 • Clementoni Clemmy Plus Play Set "Fun Farm" (18+mes.)
 • Clementoni Clemmy Plus Play Set "Fun Farm" (18+mes.)

Clementoni Clemmy Plus Play Set "Fun Farm" (18+mes.)

1.290 ден.
Производител: Clementoni Italy
Шифра на производ: 17177
Достапност: На залиха
Количина:

Clementoni Clemmy Plus Play Set "Fun Farm" (18+mes.)

 • Забавен сет со тематика фарма составен од 26 дела меѓу кои: меки коцки, кученце, трактор...
 • Коцките се меки и со пријатен мирис и можат да се мијат со сапун и вода.
 • Потполно се безбедни, изработени од нетоксични материјали.
 • Идеален сет за развој на моториката на раце, креативноста и имагинацијата кај децата
 • Димензии - 38,5 x 7,8 x 28,5 цм
 • Произведено во Италија
 •    
     
General
Brand Clementoni
Kategorija Clemy Plus
Vozrast 18+ meseci
Sodrzina Плеј Сет Забавна фарма со 27 дела; трактор, фигури и меки коцки
Dimenzii 38,5 x 7,8 x 28,5 цм

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Baby Centar © 2024. UKION SHOPS
Clementoni Italy Clementoni Clemmy Plus Play Set "Fun Farm" (18+mes.) Clementoni Clemmy Plus Play Set "Fun Farm" (18+mes.) Забавен сет со тематика фарма составен од 26 дела меѓу кои: меки коцки, кученце, трактор... Коцките се меки и со пријатен мирис и можат да се мијат со сапун и вода. Потполно се безбедни, изработени од нетоксични материјали. Идеален сет за развој на моториката на раце, креативноста и имагинацијата кај децата Димензии - 38,5 x 7,8 .. Category: Product #: 17177 Regular price: 1.290 ден. 1.290 Available from: Euroalba dooel