Распродадено
Clementoni Clemmy Plus Play Set "Fun Race" (18+mes.)
  • Clementoni Clemmy Plus Play Set "Fun Race" (18+mes.)
  • Clementoni Clemmy Plus Play Set "Fun Race" (18+mes.)
  • Clementoni Clemmy Plus Play Set "Fun Race" (18+mes.)
  • Clementoni Clemmy Plus Play Set "Fun Race" (18+mes.)

Clementoni Clemmy Plus Play Set "Fun Race" (18+mes.)

1.790 ден.
Производител: Clementoni Italy
Шифра на производ: 17142
Достапност: Out Of Stock
Количина:

Clementoni Clemmy Plus Play Set "Fun Race" (18+mes.)

  • Голем и пред се шарен и забавен сет кој овозможува градба на различити стази за бескрајна забава со приложените 2 автомобилчиња.
  • Сетот содржи 50 елементи и го помага развојот на моториката на рацете, визуелната перцепција, креативност и имагинацијата.
  • Коцките се со пријатен мирис и потполно безбедни, изработени од нетоксични материјали
  • Можат да се мијат со вода и сапун
  • Димензии - 9,20 x 44,50 x 36,10 цм
  • Произведено во Италија

https://www.youtube.com/watch?v=uxiO9fDFHH4

 

General
Brand Clementoni
Kategorija Clemmy Plus
Vozrast 18+ meseci
Sodrzina Плејсет, со 50 елементи. Меки коцки и 2 автомобилчиња.
Dimenzii 9,20 x 44,50 x 36,10 цм

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Baby Centar © 2024. UKION SHOPS
Clementoni Italy Clementoni Clemmy Plus Play Set "Fun Race" (18+mes.) Clementoni Clemmy Plus Play Set "Fun Race" (18+mes.) Голем и пред се шарен и забавен сет кој овозможува градба на различити стази за бескрајна забава со приложените 2 автомобилчиња. Сетот содржи 50 елементи и го помага развојот на моториката на рацете, визуелната перцепција, креативност и имагинацијата. Коцките се со пријатен мирис и потполно безбедни, изработени од нетоксични материја.. Category: Product #: 17142 Regular price: 1.790 ден. 1.790 Available from: Euroalba dooel