Tigex Греач за Шишенца за дома/возило "60s Express"
 • Tigex Греач за Шишенца за дома/возило "60s Express"
 • Tigex Греач за Шишенца за дома/возило "60s Express"
 • Tigex Греач за Шишенца за дома/возило "60s Express"
 • Tigex Греач за Шишенца за дома/возило "60s Express"

Tigex Греач за Шишенца за дома/возило "60s Express"

2.190 ден.
Производител: NUK Germany
Шифра на производ: 80800718
Достапност: На залиха
Количина:

Tigex Греач за Шишенца за дома/возило "60s Express"

 • Рамномерно загревање на беби шишенца и стакленки со помош на вода до идеална температура за хранење на бебиња.
 • Наменето за беби шишенца мали или големи, пластични или стаклени, со широко или тесно грло.
 • Само повлечете го прекинувачот за загревање и процесот почнува. По постигнување на идеална температура греачот сам се исклучува
 • Со струен приклучок од 12V за загревање во кола, секако и 220V за домашни услови.
 • Екстра брзо греење за само 60 секунди.
 • Идеален за патување насекаде, на пат, во хотел, викендица...
 • Со мерица за дозирање вода и со корпа за безбедно ракување со шишенца.
 • Едноставно ракување и одржување.
 • Мал и компактен

 

 

General
Brand Tigex
Kategorija Podgotovka na hrana
Vozrast 0+
Sodrzina 1*греач за шишенца и стакленки

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Baby Centar © 2023. UKION SHOPS
NUK Germany Tigex Греач за Шишенца за дома/возило "60s Express" Tigex Греач за Шишенца за дома/возило "60s Express" Рамномерно загревање на беби шишенца и стакленки со помош на вода до идеална температура за хранење на бебиња. Наменето за беби шишенца мали или големи, пластични или стаклени, со широко или тесно грло. Само повлечете го прекинувачот за загревање и процесот почнува. По постигнување на идеална температура греачот сам се исклучува Со ст.. Category: Product #: 80800718 Regular price: 2.190 ден. 2.190 Available from: Euroalba dooel