NUK Греач за Шишенца "Thermo Light"
 • NUK Греач за Шишенца "Thermo Light"
 • NUK Греач за Шишенца "Thermo Light"
 • NUK Греач за Шишенца "Thermo Light"
 • NUK Греач за Шишенца "Thermo Light"
 • NUK Греач за Шишенца "Thermo Light"

NUK Греач за Шишенца "Thermo Light"

4.190 ден.2.190 ден.
Производител: NUK Germany
Шифра на производ: 10256258
Достапност: На залиха
Количина:

NUK Греач за Шишенца "Thermo Light"

 • Загревање на беби шишенца и стакленки без вода, со помош на светлосна технологија.
 • Инфрацрвената светлост поминува низ садовите со храна и хигиенски и рамномерно ја загрева храната.
 • Соодветно за загревање на течности и цврста храна.
 • Време на загравање зависно од видот и конзистентноста на храната од 1-20 минути.
 • Ја одржува температурата на храната 20 минути по загревањето на идеална температура за хранење.
 • Потполно хигиенски без и најмала можност за појава на бактерии. Без проблеми со бигор како кај другите греачи.
 • Предвидено за загревање на пластичи и стаклени садови.
 • Произведено во Германија.

 

General
Brand NUK
Kategorija Podgotovka na hrana
Vozrast 0+
Sodrzina 1*греач за шишенца и стакленки

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Baby Centar © 2023. UKION SHOPS
NUK Germany NUK Греач за Шишенца "Thermo Light" NUK Греач за Шишенца "Thermo Light" Загревање на беби шишенца и стакленки без вода, со помош на светлосна технологија. Инфрацрвената светлост поминува низ садовите со храна и хигиенски и рамномерно ја загрева храната. Соодветно за загревање на течности и цврста храна. Време на загравање зависно од видот и конзистентноста на храната од 1-20 минути. Ја одржува температурата на хранат.. Category: Product #: 10256258 Regular price: 2.190 ден. 2.190 Available from: Euroalba dooel