Категории
NUK Влошки за лактација "High Performance" 30пар./пак.
 • NUK Влошки за лактација "High Performance" 30пар./пак.
 • NUK Влошки за лактација "High Performance" 30пар./пак.
 • NUK Влошки за лактација "High Performance" 30пар./пак.
 • NUK Влошки за лактација "High Performance" 30пар./пак.
 • NUK Влошки за лактација "High Performance" 30пар./пак.
 • NUK Влошки за лактација "High Performance" 30пар./пак.
 • NUK Влошки за лактација "High Performance" 30пар./пак.
 • NUK Влошки за лактација "High Performance" 30пар./пак.
 • NUK Влошки за лактација "High Performance" 30пар./пак.
 • NUK Влошки за лактација "High Performance" 30пар./пак.
 • NUK Влошки за лактација "High Performance" 30пар./пак.
 • NUK Влошки за лактација "High Performance" 30пар./пак.

NUK Влошки за лактација "High Performance" 30пар./пак.

469 ден.
Производител: NUK Germany
Шифра на производ: 10252134
Достапност: На залиха
Количина:

NUK Влошки за лактација "High Performance" 30пар./пак.

 • Со силно впивачко јадро кое го трансформира млекото во гел и впива 40% повеќе течност од сите досегашни NUK влошки.
 • Ектра мек свиленкаст и прозрачен материјал, исклучително нежен кон кожата.
 • Анатомски 3D облик прилагоден на телото на начин да ја обвива градата од сите страни.
 • Нелизгави, благодарение на 2 самолепливи ленти за прицврстување на градникот.
 • Секоја влошка спакувана индивидулано во посебна хигиенска кесичка.

 


Доењето е начин на воспоставување на посебна врска помеѓу мајката и детето. Влошките High Performance се пркатичен додаток кои ја штитат кожата и облеката и кои ќе и овозможат на мајката целосно да се посвети на своето дете.

NUK High Performance влошките со својот посебен дизајн им пружаат сигурност и пријатно чувство на мајките за време на секојдневното доење. Благодарение на огромната впивачка моќ базирана на трансформација на млекото во гел овие влошки пружаат долготрајна заштита на облеката и кожата. Изработени се од високо квалитетни материјали кои се воедно и прозрачни. Со формата идеално се прилагодуваат на градите и се безмалку невидливи благодарение на рамната горна површина. Со самолепливи ленти за фиксирање во градникот. 

Целосно новоразвиените материјали со инстантна абсорпција базирани на вградени микро перли овозможуваат High Performance влошките да имат 40% поголема абсорпциона моќ од било кои NUK влошки до сега. Специјално структурираните внатрешни слоеви овозможуваат оптимална апсорпција и правилна дистрибуција на впиеното млеко. Благодарение на 3D обликот, High Pergormance влошките нежно и целосно ја обвиткуваат градата, додека прозрачните и нежни површински материјали создаваат чувство на свилен допир на кожата. 

YouTube видео со карактеристиките на High Performace влошките:

https://youtu.be/u0qmMCdgNAU

 

General
Brand NUK
Kategorija Doenje
Sodrzina 30 parcinja

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Baby Centar © 2024. UKION SHOPS
NUK Germany NUK Влошки за лактација "High Performance" 30пар./пак. NUK Влошки за лактација "High Performance" 30пар./пак. Со силно впивачко јадро кое го трансформира млекото во гел и впива 40% повеќе течност од сите досегашни NUK влошки. Ектра мек свиленкаст и прозрачен материјал, исклучително нежен кон кожата. Анатомски 3D облик прилагоден на телото на начин да ја обвива градата од сите страни. Нелизгави, благодарение на 2 самолепливи ленти за прицвр.. Category: Product #: 10252134 Regular price: 469 ден. 469 Available from: Euroalba dooel