Категории
Em-Eukal gumeni bonboni GumDrops Дива Цреша и Жалфија 90гр.
 • Em-Eukal gumeni bonboni GumDrops Дива Цреша и Жалфија 90гр.
 • Em-Eukal gumeni bonboni GumDrops Дива Цреша и Жалфија 90гр.
 • Em-Eukal gumeni bonboni GumDrops Дива Цреша и Жалфија 90гр.
 • Em-Eukal gumeni bonboni GumDrops Дива Цреша и Жалфија 90гр.
 • Em-Eukal gumeni bonboni GumDrops Дива Цреша и Жалфија 90гр.
 • Em-Eukal gumeni bonboni GumDrops Дива Цреша и Жалфија 90гр.
 • Em-Eukal gumeni bonboni GumDrops Дива Цреша и Жалфија 90гр.
 • Em-Eukal gumeni bonboni GumDrops Дива Цреша и Жалфија 90гр.

Em-Eukal gumeni bonboni GumDrops Дива Цреша и Жалфија 90гр.

149 ден.
Производител: DR.C.Soldan - Germany
Шифра на производ: 3137
Достапност: На залиха
Количина:

Em-Eukal gumeni bonboni GumDrops Дива Цреша и Жалфија 90гр.

Ем-Еукал е бренд на германската компанија ДР.Ц.Солдан од Нирнберг со преку 120 години традиција во приозводство на природни пастили за грло и кашлица како и други видови на бонбони збогатени со витамини и есенцијални масла. Се работи за компанија која е апсолутен лидер во овој пазарен сегмент во Германија и повеќе други европски земји. Со помош на традицијата, врвната технологија и потполно природните состојки создадени се вистински "бест-селери" кои ги задоволуваат вкусовите и на најпребирливите. 


 • Гумени Бонбони збогатени со есенцијални масла.
 • Неверојатно освежителен вкус на Дива Цреша, Жалфија и нота на ментол.
 • Збогатено со витамин Ц.
 • Произведено во Германија
 • Енергетски внес : 345кцал/100г
 • Содржина - 90 грама.
 • Состав - шеќер, гликозен сируп, желатин,  Витамин Ц, концентриран сок од цреша 1%, екстракт од жалфија, масло од жалфија, природни вкусови, ментол , цитрична киселина, обоено со концентрат од морков и црна рибизла, масти 0г, протеини 5,8г, сол, 0,09г, јагленохидрати 80г од кои шеќер 78,7г.

Побарајте во DM и подобро снабдени аптеки...

General
Brand DR.C.Soldan
Kategorija Gumdrops
Vozrast vozrasni
Sodrzina Pakuvanje od 90 grama

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Baby Centar © 2024. UKION SHOPS
DR.C.Soldan - Germany Em-Eukal gumeni bonboni GumDrops Дива Цреша и Жалфија 90гр. Em-Eukal gumeni bonboni GumDrops Дива Цреша и Жалфија 90гр. Ем-Еукал е бренд на германската компанија ДР.Ц.Солдан од Нирнберг со преку 120 години традиција во приозводство на природни пастили за грло и кашлица како и други видови на бонбони збогатени со витамини и есенцијални масла. Се работи за компанија која е апсолутен лидер во овој пазарен сегмент во Германија и повеќе други европски земји... Category: Product #: 3137 Regular price: 149 ден. 149 Available from: Euroalba dooel