Категории
Clementoni Лепак за Пазли
  • Clementoni Лепак за Пазли
  • Clementoni Лепак за Пазли
  • Clementoni Лепак за Пазли
  • Clementoni Лепак за Пазли

Clementoni Лепак за Пазли

790 ден.
Производител: Clementoni Italy
Шифра на производ: 37044
Достапност: На залиха
Количина:

Clementoni Лепак за Пазли

  • Лепак за составување на пазли 200мл.
  • Го зачувува сјајот на печатената слика.Совршено ја заштитува сликата и трајно ја презервира живоста на боите со прозирна завршница.
  • Лепакот е подготвен и може да се аплицира директно од шишенцето со помош на апликатор - сунѓерче. Потребно е да се нанесе рамномерно преку целата слика. 
  • Лепакот е потполно сув за еден час и е идеалнен начин за поврзување на деловите во трајна целина. 
  • Совршен додаток доколку се спремате да ги врамите вашите креации.
  • Содржина 200мл.

 

General
Brand Clementoni
Kategorija Пазли
Vozrast 0-99
Sodrzina Lepak za pazli
Dimenzii Димензии - 19*19цм

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Baby Centar © 2024. UKION SHOPS
Clementoni Italy Clementoni Лепак за Пазли Clementoni Лепак за Пазли Лепак за составување на пазли 200мл. Го зачувува сјајот на печатената слика.Совршено ја заштитува сликата и трајно ја презервира живоста на боите со прозирна завршница. Лепакот е подготвен и може да се аплицира директно од шишенцето со помош на апликатор - сунѓерче. Потребно е да се нанесе рамномерно преку целата слика.  Лепакот е потполно сув за еден час и е .. Category: Product #: 37044 Regular price: 790 ден. 790 Available from: Euroalba dooel