Clementoni Садови за Сортирање на пазли "Puzzle Sorter"
  • Clementoni Садови за Сортирање на пазли "Puzzle Sorter"
  • Clementoni Садови за Сортирање на пазли "Puzzle Sorter"
  • Clementoni Садови за Сортирање на пазли "Puzzle Sorter"
  • Clementoni Садови за Сортирање на пазли "Puzzle Sorter"
  • Clementoni Садови за Сортирање на пазли "Puzzle Sorter"

Clementoni Садови за Сортирање на пазли "Puzzle Sorter"

790 ден.
Производител: Clementoni Italy
Шифра на производ: 37040
Достапност: На залиха
Количина:

Clementoni Садови за Сортирање на пазли "Puzzle Sorter"

  • Совршен додаток за сите љубители на пазли. Садови за сортирање со кои вашите пазли секогаш ќе бидат сигурни и таму каде што сте ги оставиле.
  • 6 садови во форма на пазла во која ќе ги подготвите вашите пазли пред составување.
  • Совршено за сортирање по основ на форма, боја или тип на пазли.
  • Садовите се заглавуваат еден врз друг.
  • Димензија на садот: 19*19цм

 

General
Brand Clementoni
Kategorija Пазли
Vozrast 0-99
Sodrzina Sadovi sorteri za pazli
Dimenzii Димензии - 19*19цм

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Baby Centar © 2024. UKION SHOPS
Clementoni Italy Clementoni Садови за Сортирање на пазли "Puzzle Sorter" Clementoni Садови за Сортирање на пазли "Puzzle Sorter" Совршен додаток за сите љубители на пазли. Садови за сортирање со кои вашите пазли секогаш ќе бидат сигурни и таму каде што сте ги оставиле. 6 садови во форма на пазла во која ќе ги подготвите вашите пазли пред составување. Совршено за сортирање по основ на форма, боја или тип на пазли. Садовите се заглавуваат еден врз друг. Дим.. Category: Product #: 37040 Regular price: 790 ден. 790 Available from: Euroalba dooel