Категории
Clementoni Baby Количка на буткање и Проодувалка "Nicolo Go 3in1" (12-36м.)
 • Clementoni Baby Количка на буткање и Проодувалка "Nicolo Go 3in1" (12-36м.)
 • Clementoni Baby Количка на буткање и Проодувалка "Nicolo Go 3in1" (12-36м.)
 • Clementoni Baby Количка на буткање и Проодувалка "Nicolo Go 3in1" (12-36м.)
 • Clementoni Baby Количка на буткање и Проодувалка "Nicolo Go 3in1" (12-36м.)
 • Clementoni Baby Количка на буткање и Проодувалка "Nicolo Go 3in1" (12-36м.)
 • Clementoni Baby Количка на буткање и Проодувалка "Nicolo Go 3in1" (12-36м.)
 • Clementoni Baby Количка на буткање и Проодувалка "Nicolo Go 3in1" (12-36м.)
 • Clementoni Baby Количка на буткање и Проодувалка "Nicolo Go 3in1" (12-36м.)
 • Clementoni Baby Количка на буткање и Проодувалка "Nicolo Go 3in1" (12-36м.)

Clementoni Baby Количка на буткање и Проодувалка "Nicolo Go 3in1" (12-36м.)

3.790 ден.
Производител: Clementoni Italy
Шифра на производ: 17747
Достапност: На залиха
Количина:

Clementoni Baby Количка на буткање и Проодувалка "Nicolo Go 3in1" (12-36м)

 • NICOLO GO! е 3во1 играчка: количка на буткање, интерактивен електронски забавен центар и проодувалка.
 • Како количка на буткање оваа играчка е смислена до последен детал со воланче за управување, систем против превртување и меки гумени браници - бампери за да биде целосно ергономичен и безбеден.
 • Електронскиот интерактивен центар содржан во воланот, содржи многу музика и звучни ефекти кои ќе го обземат вниманието на децата и ќе придонесат кон развој на имагинацијата и креативноста.
 • Активити центар кој опфаќа мотор кој се отвора и овозможува игра на поправање на моторот или пак багажникот кој исто така се отвора и во кој се содржани различи форми. Игра која влијае на правилниот развој на психо моториката.
 • Изработено во Италија согласно највисоките стандарди за безбедност и квалитет.
 • ВВклучени батерии
 • 58*20*35 цмДимензии - 158*20*35цм

 

General
Brand Clementoni
Kategorija Baby
Vozrast 13-36 meseci
Sodrzina Kolicka na butkanje prooduvalka

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Baby Centar © 2024. UKION SHOPS
Clementoni Italy Clementoni Baby Количка на буткање и Проодувалка "Nicolo Go 3in1" (12-36м.) Clementoni Baby Количка на буткање и Проодувалка "Nicolo Go 3in1" (12-36м) NICOLO GO! е 3во1 играчка: количка на буткање, интерактивен електронски забавен центар и проодувалка. Како количка на буткање оваа играчка е смислена до последен детал со воланче за управување, систем против превртување и меки гумени браници - бампери за да биде целосно ергономичен и безбеден. Електронскиот интера.. Category: Product #: 17747 Regular price: 3.790 ден. 3.790 Available from: Euroalba dooel