Clementoni Интерактивен Гол "Interactive Football Goal"(18+мес.)
 • Clementoni Интерактивен Гол "Interactive Football Goal"(18+мес.)
 • Clementoni Интерактивен Гол "Interactive Football Goal"(18+мес.)
 • Clementoni Интерактивен Гол "Interactive Football Goal"(18+мес.)
 • Clementoni Интерактивен Гол "Interactive Football Goal"(18+мес.)
 • Clementoni Интерактивен Гол "Interactive Football Goal"(18+мес.)
 • Clementoni Интерактивен Гол "Interactive Football Goal"(18+мес.)

Clementoni Интерактивен Гол "Interactive Football Goal"(18+мес.)

3.790 ден.
Производител: Clementoni Italy
Шифра на производ: 17659
Достапност: На залиха
Количина:

Clementoni Интерактивен Гол "Interactive Football Goal"(18+мес.)

 • Забавен инерактивен гол кој доаѓа со свирче со кое се активира голманот кој навистина брани.
 • Сензор бројач на постигнати голови кој во интеракција го учи детето да брои.
 • Интерактивно учење на основните бои и форми на Англиски и Шпански јазик.
 • Со бројни забавни звучни и светлосни ефекти.
 • Со многу забавни мелодии.
 • Со бројни активности поставени на голот.
 • Јазици -  Англиски и Шпански
 • Димензии -14*58.3*46.5цм

You Tube Video: https://youtu.be/Ogng5JEIymA

General
Brand Clementoni
Kategorija Clemmy Baby
Vozrast 18+ meseci
Sodrzina Interaktiven gol so melodii i zvuci

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Baby Centar © 2024. UKION SHOPS
Clementoni Italy Clementoni Интерактивен Гол "Interactive Football Goal"(18+мес.) Clementoni Интерактивен Гол "Interactive Football Goal"(18+мес.) Забавен инерактивен гол кој доаѓа со свирче со кое се активира голманот кој навистина брани. Сензор бројач на постигнати голови кој во интеракција го учи детето да брои. Интерактивно учење на основните бои и форми на Англиски и Шпански јазик. Со бројни забавни звучни и светлосни ефекти. Со многу забавни мелодии. Со .. Category: Product #: 17659 Regular price: 3.790 ден. 3.790 Available from: Euroalba dooel