Категории
Clementoni Baby Интерактивен Глобус "My First Globe" (3god+)
 • Clementoni Baby Интерактивен Глобус "My First Globe" (3god+)
 • Clementoni Baby Интерактивен Глобус "My First Globe" (3god+)
 • Clementoni Baby Интерактивен Глобус "My First Globe" (3god+)
 • Clementoni Baby Интерактивен Глобус "My First Globe" (3god+)
 • Clementoni Baby Интерактивен Глобус "My First Globe" (3god+)
 • Clementoni Baby Интерактивен Глобус "My First Globe" (3god+)
 • Clementoni Baby Интерактивен Глобус "My First Globe" (3god+)

Clementoni Baby Интерактивен Глобус "My First Globe" (3god+)

2.590 ден.
Производител: Clementoni Italy
Шифра на производ: 61366
Достапност: На залиха
Количина:

Clementoni Baby Интерактивен Глобус "My First Globe" (3god+)

 • Едукативен интерактивен глобус со истакнати континенти и тагови со животни за да научиме за нивните живеалишата.
 • Со поставување на сликичката-тагот со животните во електронскиот модул, во базата на глобусот, ќе добиеме многу информации за ова животно и неговите навики.
 • Глобусот нуди и игра во вид на квиз каде што детето одговара на прашања со ставање на сликата со вистинското животно во модулот на глобусот.
 • Во забавниот мод се содржи игра во која треба да се спасат животните од загадувањето преку точни одговори на прашања.
 • Светлосните ефекти се интензивираат со зголемувањето на интензитетот на гласот.
 • Димензии - 19*30*25цм
General
Brand Clementoni
Kategorija Clemmy Едукација
Vozrast 3+ години
Sodrzina Clementoni interaktiven globus so igri
Dimenzii 19*30*25цм

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Baby Centar © 2024. UKION SHOPS
Clementoni Italy Clementoni Baby Интерактивен Глобус "My First Globe" (3god+) Clementoni Baby Интерактивен Глобус "My First Globe" (3god+) Едукативен интерактивен глобус со истакнати континенти и тагови со животни за да научиме за нивните живеалишата. Со поставување на сликичката-тагот со животните во електронскиот модул, во базата на глобусот, ќе добиеме многу информации за ова животно и неговите навики. Глобусот нуди и игра во вид на квиз каде што детето одговар.. Category: Product #: 61366 Regular price: 2.590 ден. 2.590 Available from: Euroalba dooel