WOW Toys Нуркачката Авантура на "Danny" (1-5 год.)
 • WOW Toys Нуркачката Авантура на "Danny" (1-5 год.)
 • WOW Toys Нуркачката Авантура на "Danny" (1-5 год.)
 • WOW Toys Нуркачката Авантура на "Danny" (1-5 год.)
 • WOW Toys Нуркачката Авантура на "Danny" (1-5 год.)
 • WOW Toys Нуркачката Авантура на "Danny" (1-5 год.)
 • WOW Toys Нуркачката Авантура на "Danny" (1-5 год.)

WOW Toys Нуркачката Авантура на "Danny" (1-5 год.)

1.290 ден.
Производител: WOW Toys UK
Шифра на производ: 4010
Достапност: На залиха
Количина:

WOW Toys Нуркачката Авантура на "Danny" (1-5 год.)

 • Има ли дете што не сака море и вода. Заедно со Danny ќе имате неверојатна морска авантура во вашата бања или на плажа.
 • Сетот содржи 2 фигури на нуркачи, бродче, фигура на делфин и платформа за скокање.
 • Бродчето на Danнy навистина плови. Само отворете ја водената платформа и ќе се отвори кабината со прекрасен ентериер. 
 • Со посебна платформа за скокови во вода која навистина работи.
 • Апсолутно трајна и некршлива играчка, без ситни делови кои децата би можеле да ги голтнат.
 • Високо-квалитетни материјали без токсични бои, без PVC, BPA Free.
 • Без батерии но сепак со бројни интерактивни функции.
 • Низ играта се развиваат моториката и креативноста кај децата.
 • Наменето за деца од 1-5 години старост.
 • Димензии - 28,5*18.5*12,7 цм.
 • Британски Бренд.

WOW е познат Британски бренд на играчки кој датира од 1997 година. Wow играчките се потполно безбедни, изработени од високо квалитетни материјали и се апсолутно некршливи. Се работи за висок квалитет на изработка и материјали кои гарантираат дека ниту едно делче од играчката нема да се открши и со тоа да се создаде можност децата да ги голтнат и да се повредат. WOW играчките воопшто не користат батерии, а сепак имаат бројни функции како фрикциони мотори и така наречени магични копчиња. WOW играчките не содржат PVC, токсични бои и се BPA Free.

WOW Toys don't break their promises. 

Повеќе за карактеристиките на Johnny во YouTube видеото на линкот подолу:

https://youtu.be/s1I3cB0-NlA

General
Brand WOW
Kategorija WOW Avantura
Vozrast 1-5 godini
Sodrzina Сетот содржи; бродче, 2 фигури на нуркачи, фигура на делфин и скокалница.
Dimenzii 28,5*18,5*12,7 цм.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Baby Centar © 2024. UKION SHOPS
WOW Toys UK WOW Toys Нуркачката Авантура на "Danny" (1-5 год.) WOW Toys Нуркачката Авантура на "Danny" (1-5 год.) Има ли дете што не сака море и вода. Заедно со Danny ќе имате неверојатна морска авантура во вашата бања или на плажа. Сетот содржи 2 фигури на нуркачи, бродче, фигура на делфин и платформа за скокање. Бродчето на Danнy навистина плови. Само отворете ја водената платформа и ќе се отвори кабината со прекрасен ентериер.  Со посебна пла.. Category: Product #: 4010 Regular price: 1.290 ден. 1.290 Available from: Euroalba dooel