Распродадено
Clementoni Crea Idea "Направи Алка со Порака" (7+год.)
  • Clementoni Crea Idea "Направи Алка со Порака" (7+год.)
  • Clementoni Crea Idea "Направи Алка со Порака" (7+год.)
  • Clementoni Crea Idea "Направи Алка со Порака" (7+год.)

Clementoni Crea Idea "Направи Алка со Порака" (7+год.)

1.490 ден.
Производител: Clementoni Italy
Шифра на производ: 15239
Достапност: Out Of Stock
Количина:

Clementoni Crea Idea "Направи Алка со Порака" (7+год.)

  • Креативен сет со кој може да испечатите алка со своето имe или пак со порака по ваша желба.
  • Сетот содржи уред за печатење, букви, боја, ленти за печатење и закачки за алките
  • Наредете ги буквите во сакан редослед на зборови и поставете ги во машината за печатење. Натопете ги во масло во боја и потоа притиснете врз лентата за печатење - алката.
  • Во функција на развој на креативноста, координацијата и имагинацијата кај децата.
  • Димензии - 7,8 х 38,50 х 28,50 цм.

Повеќе за Cra Idea на линкот подолу:

https://youtu.be/9EJz8Mcg8EM

General
Brand Clementoni
Kategorija Crea Idea
Vozrast 8+ години
Sodrzina Креативен сет за изработка наалки со порака по желба со уред за печатење, букви , ленти и мастило.
Dimenzii 7,8 х 38,50 х 28,50 цм.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Baby Centar © 2024. UKION SHOPS
Clementoni Italy Clementoni Crea Idea "Направи Алка со Порака" (7+год.) Clementoni Crea Idea "Направи Алка со Порака" (7+год.) Креативен сет со кој може да испечатите алка со своето имe или пак со порака по ваша желба. Сетот содржи уред за печатење, букви, боја, ленти за печатење и закачки за алките Наредете ги буквите во сакан редослед на зборови и поставете ги во машината за печатење. Натопете ги во масло во боја и потоа притиснете врз лентата за печатење .. Category: Product #: 15239 Regular price: 1.490 ден. 1.490 Available from: Euroalba dooel