Clementoni Crea Idea "Фабрика на Изненадувања - The Surprise Factory" (8+год.)
  • Clementoni Crea Idea "Фабрика на Изненадувања - The Surprise Factory" (8+год.)
  • Clementoni Crea Idea "Фабрика на Изненадувања - The Surprise Factory" (8+год.)
  • Clementoni Crea Idea "Фабрика на Изненадувања - The Surprise Factory" (8+год.)

Clementoni Crea Idea "Фабрика на Изненадувања - The Surprise Factory" (8+год.)

1.790 ден.
Производител: Clementoni Italy
Шифра на производ: 15280
Достапност: На залиха
Количина:

Clementoni Crea Idea "Фабрика на Изненадувања - The Supprise Factory" (8+год.)

  • Креативен сет за израбтка на миризливи пакетчиња - изненадувања за вашите најдобри другарки или другари.
  • Со помош на миксерот, парфемите и украсите ќе создадете прекрасна шумлвиво изненадување кое ќе исплива на површина откако ќе се раствори во вода.
  • Во миксерот измешајте го правот, потоа ставете го во двата краја на калапчето и во средина ставете го изненадувањето. Затворете го калапот и оставете го да одстои - да се исуши и изненадувањето е спремно.
  • Во функција на развој на креативноста, координацијата и имагинацијата кај децата.
  • Димензии - 7 х 45,10 х 31,10 цм.

Видео упатство на линкот подолу:

https://youtu.be/LTWyw--9_7I

General
Brand Clementoni
Kategorija Crea Idea
Vozrast 8+ години
Sodrzina Креативен сет за изработка на пакетчиња со изненадувања со сите додатоци - миксер, прав, украси, калапи...
Dimenzii Димензии - 7 х 45,10 х 31,10 цм.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Baby Centar © 2024. UKION SHOPS
Clementoni Italy Clementoni Crea Idea "Фабрика на Изненадувања - The Surprise Factory" (8+год.) Clementoni Crea Idea "Фабрика на Изненадувања - The Supprise Factory" (8+год.) Креативен сет за израбтка на миризливи пакетчиња - изненадувања за вашите најдобри другарки или другари. Со помош на миксерот, парфемите и украсите ќе создадете прекрасна шумлвиво изненадување кое ќе исплива на површина откако ќе се раствори во вода. Во миксерот измешајте го правот, потоа ставете го во двата.. Category: Product #: 15280 Regular price: 1.790 ден. 1.790 Available from: Euroalba dooel