Tigex Подарок Сет за Јадење "Bebe Gourmet" (4+мес)
 • Tigex Подарок Сет за Јадење "Bebe Gourmet" (4+мес)
 • Tigex Подарок Сет за Јадење "Bebe Gourmet" (4+мес)
 • Tigex Подарок Сет за Јадење "Bebe Gourmet" (4+мес)
 • Tigex Подарок Сет за Јадење "Bebe Gourmet" (4+мес)
 • Tigex Подарок Сет за Јадење "Bebe Gourmet" (4+мес)
 • Tigex Подарок Сет за Јадење "Bebe Gourmet" (4+мес)

Tigex Подарок Сет за Јадење "Bebe Gourmet" (4+мес)

1.890 ден.1.390 ден.
Производител: NUK Germany
Шифра на производ: 730152
Достапност: На залиха
Количина:

Tigex Подарок Сет за Јадење "Bebe Gourmet" (4+мес)

 • Подарок сет со прибор за јадење за мали деца од 4 месеци со пригодно тврдо подарок пакување. 
 • Длабок тањир со поделоци и нелизгаво дно, капак за затворање.
 • Плиток тањир со поделоци, нелизгаво дно и капак за затоворање.  
 • Чашка за пиење со нелизгаво дно анатомски прилагодена на мали детски раце.
 • Вилушка и лажица ергономски прилагодени на мали деца.
 • BPA Free, произведено во Франција и Германија
 • Димензии на пакување - 30*32*8цм
General
Brand Tigex
Kategorija Прибор за јадење
Vozrast 3+ месеци.
Sodrzina Podarok set za jadenje - 2 *tanjiri za jadenje, lazica, viluska, bebi caska

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Baby Centar © 2023. UKION SHOPS
NUK Germany Tigex Подарок Сет за Јадење "Bebe Gourmet" (4+мес) Tigex Подарок Сет за Јадење "Bebe Gourmet" (4+мес) Подарок сет со прибор за јадење за мали деца од 4 месеци со пригодно тврдо подарок пакување.  Длабок тањир со поделоци и нелизгаво дно, капак за затворање. Плиток тањир со поделоци, нелизгаво дно и капак за затоворање.   Чашка за пиење со нелизгаво дно анатомски прилагодена на мали детски раце. Вилушка и лажица ергономски прилагодени.. Category: Product #: 730152 Regular price: 1.390 ден. 1.390 Available from: Euroalba dooel