Категории
Tigex Музичка Ноќна Лампа "Magic Flower" (0+мес.)
 • Tigex Музичка Ноќна Лампа "Magic Flower" (0+мес.)
 • Tigex Музичка Ноќна Лампа "Magic Flower" (0+мес.)
 • Tigex Музичка Ноќна Лампа "Magic Flower" (0+мес.)
 • Tigex Музичка Ноќна Лампа "Magic Flower" (0+мес.)
 • Tigex Музичка Ноќна Лампа "Magic Flower" (0+мес.)

Tigex Музичка Ноќна Лампа "Magic Flower" (0+мес.)

2.190 ден.1.290 ден.
Производител: Tigex - France
Шифра на производ: 700701
Достапност: На залиха
Количина:

Tigex Музичка Ноќна Лампа "Magic Flower" (0+мес.)

 • Magic Flower музичката лампа е идеален придружник на секое дете од најрана возраст, која обезбедува сигурност и поддршка во ноќните часови.
 • Лампата има придушено ноќно светло кое не пречи при спиење, но обезбедува доволно светлина бебето да се чувствува сигурно. Лампата менува светлина во повеќе бои.
 • Интензитетот на светлина се подесува со притисок на копче.
 • Лампата поседува и 3 приспивни мелодии и 3 типа на природни звуци кои се активираат со последователно притискање на копчињата на лампата.
 • Лампата има вграден термометар и хигрометар сo кои се врши контрола на температурата и влажноста на просторот во кој бебето престојува. 
 • Дигитален приказ во вид на срце на дисплејот кој укажува на зона на комфорт т.е во која мера влажноста и температурата се соодветни.
 • Лампата се исклучува сама, 15 минути по последно одбраната опција.
 • Се поставува на сите типови на беби креветчиња.
 • Користи батерии 3*1,5V (батериите не се вклучени).
 • Димензии на лампа: 20*20*10
 • Димензии пакување: 23*25*14
General
Brand Tigex
Kategorija Безбедност
Vozrast 0+ meseci
Sodrzina Nokna Muzicka Lampa Magic Flower

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Baby Centar © 2024. UKION SHOPS
Tigex - France Tigex Музичка Ноќна Лампа "Magic Flower" (0+мес.) Tigex Музичка Ноќна Лампа "Magic Flower" (0+мес.) Magic Flower музичката лампа е идеален придружник на секое дете од најрана возраст, која обезбедува сигурност и поддршка во ноќните часови. Лампата има придушено ноќно светло кое не пречи при спиење, но обезбедува доволно светлина бебето да се чувствува сигурно. Лампата менува светлина во повеќе бои. Интензитетот на светлина се подесува с.. Category: Product #: 700701 Regular price: 1.290 ден. 1.290 Available from: Euroalba dooel