Tigex MP3 Музичка Ноќна Лампа (0+мес.)
 • Tigex MP3 Музичка Ноќна Лампа (0+мес.)
 • Tigex MP3 Музичка Ноќна Лампа (0+мес.)
 • Tigex MP3 Музичка Ноќна Лампа (0+мес.)
 • Tigex MP3 Музичка Ноќна Лампа (0+мес.)

Tigex MP3 Музичка Ноќна Лампа (0+мес.)

2.190 ден.1.290 ден.
Производител: Tigex - France
Шифра на производ: 700702
Достапност: На залиха
Количина:

Tigex MP3 Музичка Ноќна Лампа (0+мес.)

 • MP3 mузичката лампа е идеален придружник на секое дете од најрана возраст, која обезбедува сигурност и поддршка во ноќните часови.
 • Лампата има придушено ноќно светло кое не пречи при спиење, но обезбедува доволно светлина бебето да се чувствува сигурно. 
 • Интензитетот на светлина се подесува со притисок на копче.
 • Лампата поседува и 3 приспивни мелодии и 3 типа на природни звуци кои се активираат со последователно притискање на копчињата на лампата.
 • Со лампата доаѓа и 3,5 инчен джек со помош на кој може да поврзете MP3 уред со лампата, од кој можете да емитувате мелодии по ваша желба (MP3 уред не е вклучен).
 • Лампата се исклучува сама, 15 минути по последно одбраната опција.
 • Се поставува на сите типови на беби креветчиња.
 • Користи батерии 3*1,5V (батериите не се вклучени).
 • Димензии на лампа: 18*15*12
 • Димензии пакување: 23*20*14
General
Brand Tigex
Kategorija Безбедност
Vozrast 0+ meseci
Sodrzina Nokna Muzicka Lampa so MP3 priklucok.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Baby Centar © 2024. UKION SHOPS
Tigex - France Tigex MP3 Музичка Ноќна Лампа (0+мес.) Tigex MP3 Музичка Ноќна Лампа (0+мес.) MP3 mузичката лампа е идеален придружник на секое дете од најрана возраст, која обезбедува сигурност и поддршка во ноќните часови. Лампата има придушено ноќно светло кое не пречи при спиење, но обезбедува доволно светлина бебето да се чувствува сигурно.  Интензитетот на светлина се подесува со притисок на копче. Лампата поседува и 3 приспивни мело.. Category: Product #: 700702 Regular price: 1.290 ден. 1.290 Available from: Euroalba dooel