NUK Safe Kids Држачи за Ќебенце (против откривање)
  • NUK Safe Kids Држачи за Ќебенце (против откривање)
  • NUK Safe Kids Држачи за Ќебенце (против откривање)
  • NUK Safe Kids Држачи за Ќебенце (против откривање)
  • NUK Safe Kids Држачи за Ќебенце (против откривање)
  • NUK Safe Kids Држачи за Ќебенце (против откривање)

NUK Safe Kids Држачи за Ќебенце (против откривање)

235 ден.159 ден.
Производител: NUK Germany
Шифра на производ: 10256198
Достапност: На залиха
Количина:

NUK Safe Kids Држачи за Ќебенце (против откривање)

  • Сет од 2 држача за беби ќебенце кои треба да спречат откривање додека бебето спие. 
  • Погодно за дрвени креветчиња кои имаат дрвени пречки (дијаметар до 20мм)  за кои може да се закачи држачот. 
  • Едноставна конструкција без метални делови.
  • Едноставна монтажа со закачување на креветчето од една и на ќебенцето од друга страна.
  • Произведено во Германија

 

General
Brand NUK Germany
Kategorija Безбедност
Vozrast 0+ месеци
Sodrzina Сет од 2 држачи за беби ќебенце.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Baby Centar © 2023. UKION SHOPS
NUK Germany NUK Safe Kids Држачи за Ќебенце (против откривање) NUK Safe Kids Држачи за Ќебенце (против откривање) Сет од 2 држача за беби ќебенце кои треба да спречат откривање додека бебето спие.  Погодно за дрвени креветчиња кои имаат дрвени пречки (дијаметар до 20мм)  за кои може да се закачи држачот.  Едноставна конструкција без метални делови. Едноставна монтажа со закачување на креветчето од една и на ќебенцето од друга страна. Произведе.. Category: Product #: 10256198 Regular price: 159 ден. 159 Available from: Euroalba dooel