NUK Baby Анатомски Нокшир
  • NUK Baby Анатомски Нокшир
  • NUK Baby Анатомски Нокшир
  • NUK Baby Анатомски Нокшир

NUK Baby Анатомски Нокшир

590 ден.490 ден.
Производител: NUK Germany
Шифра на производ: 10256217
Достапност: На залиха
Количина:

NUK Baby Анатомски Нокшир

  • Кога ќе дојде време да се учи одење во тоалет не постои поедноставен и попрактичен начин за тоа од NUK Анатомскиот Нокшир.
  • Високо издигнат заден дел, како анатомска поддршка за грбот.
  • Широка основа за седење за поголема удобност.
  • Ногари - подлоги за нозете, што овозможува поголема стабилност на нокширот.
  • Длабок, со што се спречува прскање.
  • Траен, цврст и робустен материјал.
  • Произведено во Германија
General
Brand NUK
Kategorija Бања и Тоалет
Sodrzina Нокшир анатомски без пакување.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Baby Centar © 2024. UKION SHOPS
NUK Germany NUK Baby Анатомски Нокшир NUK Baby Анатомски Нокшир Кога ќе дојде време да се учи одење во тоалет не постои поедноставен и попрактичен начин за тоа од NUK Анатомскиот Нокшир. Високо издигнат заден дел, како анатомска поддршка за грбот. Широка основа за седење за поголема удобност. Ногари - подлоги за нозете, што овозможува поголема стабилност на нокширот. Длабок, со што се спречува прскање. Траен, цврст и.. Category: Product #: 10256217 Regular price: 490 ден. 490 Available from: Euroalba dooel